Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
KCO-ODP-16W Fiber Optik Terminal Kutusu Hafif Kimyasal Direnç
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-ODP-16W |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Malzeme | ABS+PC | Ekleme Kaybı | 0,15dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı | 55 dB | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | optik sonlandırma kutusu,fiber sonlandırma kutusu |
||
Ürün Açıklaması
KCO-ODP-16W Fiber Optic Terminal Box
2×16 ve 1×16 PLC Splitter uygulamaları için su geçirmez Fiber Optic Splitter Kutusu
Ürün Genel Görünümü
Bu su geçirmez fiber optik bölücü kutusu, FTTx iletişim ağ sistemlerinde dökme kablolarla bağlantı kurmak için besleyici kablolar için bir bitiş noktası olarak hizmet eder.FTTx ağ altyapısı için sağlam koruma ve yönetim sağlarken.
Ana Özellikler
| Ürün Adı | 16 çekirdek fiber optik dağıtım kutusu (son kutusu) |
|---|---|
| Model | KCO-ODP-16W |
| Boyutları | 292mm (H) × 218mm (W) × 83mm (D) |
| Ağırlık | 1.5 kg |
| Malzeme | PC+ABS Kompozit |
| Kapasite | 1×16 PLC Splitter veya SC/LC/FC/ST/E2000 Adaptörleri ile 2×16 PLC Splitter |
Malzeme Özellikleri
- Su geçirmez, toz geçirmez ve IP67 koruma derecesi
- Yüksek dayanıklılıklı hafif yapı
- Kimyasal ve UV saldırısına direnç
- Duvar montajı veya direk montajı seçenekleri
Teknik Performans
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekleme Kaybı | ≤0,2 dB |
| UPC Geri Dönüş Kaybı | ≥50 dB |
| APC Dönüş Kaybı | ≥ 60 dB |
Ürün Resimleri
Başvurular
- FTTH erişim ağları
- Telekomünikasyon Ağları
- CATV ağları
- Veri İletişim Ağı
- Yerel Bölge Ağları
Temel Özellikler
- Fiber splicing, sabitleme, depolama ve dağıtım ile besleyici ve düşme kabloları için entegre sıkıştırma
- Karışıklık önlemek için kablolar, pigtails ve yama kordonları için ayrı yönlendirme yolları
- Temizliği kolaylaştırmak için kaset tipi SC adaptörünün kurulumu
- Kapalı dağıtım paneli, bardak eklemli besleyici kablo yerleştirme
- İç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere duvar veya direğe monte edilmiş tesisat
Çevre Özellikleri
- Çalışma sıcaklığı: -25°C - +45°C
- Nitelikli Nem: 40°C'de %95 ≤
- Atmosfer basıncı: 70 kPa'dan 106 kPa'ya kadar
- İzolasyon Direnci: 500V DC'de ≥2×104 MΩ
- Dielektrik Güç: ≥15 kV DC 1 dakika boyunca (çılgın veya uçuş yayı yok)
- Fiber Bend Yarıçap: ≥40 mm
Boyut Özetleri
| Model | Kapasite | Boyutlar (L × W × H) | Ağırlık |
|---|---|---|---|
| KCO-ODP-16W | 16 SC adaptörü olan 1×16 PLC bölücü veya 16 SC adaptörü olan 2×16 PLC bölücü | 292×218×83 mm | 1.5 kg |
Paket İçeriği
- Duvar montaj kitleri: 4 adet
- vidalar: 4 parça
- Kablo bağlamaları: 10 adet
- Sıcaklığa karşı küçülme koruyucu elbise: 16 adet
- Anahtar: 1 parça
Önerilen Ürünler

