Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
FTTH Fiber Optik Dağıtım Kutusu ODP ODF OTB 16 Portları Açık Su Geçirmez IP67
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-ODP-16W |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Malzeme | ABS+PC | Ekleme Kaybı | 0,15dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı | 55 dB | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | optik sonlandırma kutusu,fiber sonlandırma kutusu |
||
Ürün Açıklaması
FTTH Fiber Optik Dağıtım Kutusu ODP ODF OTB 16 Port Dış Mekan Su Geçirmez IP67
KCO-ODP-16W FTTH Fiber Optik Dağıtım Kutusu
Bu dış mekan su geçirmez fiber optik ayırıcı dağıtım kutusu, FTTx iletişim ağı sistemlerinde besleyici kabloların dağıtım kablolarına bağlanması için bir sonlandırma noktası olarak hizmet vermektedir. Fiber ekleme, ayırma ve dağıtım sağlarken FTTx ağ altyapısı için sağlam koruma ve yönetim sunar.
Ana Özellikler
- Şık tasarımlı tamamen kapalı yapı
- Malzeme: Islak geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahip PC+ABS
- Koruma seviyesi: IP67 dereceli
- Besleyici ve dağıtım kabloları için entegre kelepçeleme, fiber ekleme, sabitleme, depolama ve dağıtım
- Girişimi önlemek için kablolar, pigtail'ler ve patch kablolar için ayrı yönlendirme yolları
- Kolay bakım için kaset tipi SC adaptör kurulumu
- Kolay kurulum ve bakım için çevirmeli dağıtım paneli ve kup-joint besleyici kablo yerleşimi
Uygulamalar
- Optik fiber iletişim sistemleri
- EPON ve GPON sistemleri
- Fiber optik CATV ve FTTH eve fiber
- Optik fiber erişim ağları
- Test cihazları ve fiber optik sensörler
- Fiber optik patch paneller, kabin tipi veya duvara monte dağıtım üniteleri
Kurulum
Ürün Resimleri
Teknik Özellikler
- Çalışma Sıcaklığı: -25°C ila +45°C
- Bağıl Nem: %95'ten az (40°C'de)
- Atmosfer Basıncı: 70KPa ila 106KPa
- Yalıtımlı Direnç: ≥2×10⁴MΩ/500V DC
- Dielektrik Dayanım: ≥15KV DC/1dk, kıvılcım veya ark oluşumu yok
- Fiber Bükülme Yarıçapı: ≥40mm
Ürün Detayları
| Ürün Adı | 16 Çekirdek Fiber Optik Dağıtım Kutusu (Sonlandırma Kutusu) |
| Şekil | Tamamen kapalı yapı, şık tasarım |
| Boyut | 292mm(Y) × 218mm(G) × 83mm(D) |
| Ağırlık | 1.5 KG |
| Malzeme | PC+ABS |
| Malzeme Özellikleri | Islak geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez (IP67), hafif yapı, kimyasal ve UV ışınlarına dayanıklı, duvara veya direğe montaj |
| Ürün Kodu | KCO-ODP-16W |
Teknik Veriler
| Parametre | Özellik | Kapasite |
|---|---|---|
| Ekleme Kaybı | ≤0.2dB | 1×16 PLC Ayırıcı 2×16 PLC Ayırıcı SC/LC/FC/ST/E2000 Adaptör |
| UPC Dönüş Kaybı | ≥50dB | |
| APC Dönüş Kaybı | ≥60dB |
Boyutlar
| Model | Kapasite | Boyut (U×G×Y) | Ağırlık |
|---|---|---|---|
| KCO-ODP-16W | 1×16 PLC ayırıcı, 16 SC adaptör 2×16 PLC Ayırıcı, 16 SC adaptör |
292×218×83 mm | 1.5kg |
Önerilen Ürünler

