Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Uzay Tasarruflu Fiber Optik Terminal Kutusu IP65 Koruma Seviyesi Kolay Kurulum
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-ODP-16W |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Malzeme | ABS+PC | Ekleme Kaybı | 0,15dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı | 55 dB | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | optik sonlandırma kutusu,fiber sonlandırma kutusu |
||
Ürün Açıklaması
Yer Tasarruflu Fiber Optik Terminal Kutusu IP65 Koruma Sınıfı Kolay Kurulum
Ürün Genel Bakışı
KCO-ODP-16W dış mekan su geçirmez fiber optik ayırıcı dağıtım kutusu, FTTx ağ sistemlerinde 16 aboneye kadar destekler. Bu sağlam muhafaza, besleyici kabloyu dağıtım kablosuna bağlayan bir sonlandırma noktası görevi görür, fiber ekleme, ayırma, dağıtım, depolama ve kablo bağlantısını tek bir koruyucu muhafazada birleştirir.
Ana Özellikler
- Dayanıklı ABS+PC malzemeden üretilmiştir, sağlamlık ve hafif performans sunar
- Güvenilir dış mekan çalışması için IP65 su geçirmezlik derecesi
- Birlikte verilen kurulum kitleri ile kolay duvar montajı
- Özel adaptör yuvaları ile aletsiz adaptör kurulumu
- Optik ayırıcı eklemek için önceden tasarlanmış alan
- Verimli kurulum ve bakım için yerden tasarruf sağlayan çift katmanlı tasarım
- Alt katman ayırıcıları ve fazla fiber depolamayı barındırır
- Üst katman ekleme, çapraz bağlama ve fiber dağıtımı için alan sağlar
- Dış mekan optik kablolarını sabitlemek için entegre kablo sabitleme üniteleri
- Hem kablo rakorları hem de kablo bağları ile uyumludur
- Ek koruma için güvenlik kilidi dahildir
Kurulum Yöntemi
Ürün Resimleri
Teknik Özellikler
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +45°C |
| Bağıl Nem | ≤%95 (40°C) |
| Atmosfer Basıncı | 70KPa ila 106KPa |
| İzolasyon Direnci | ≥2×10⁴MΩ/500v(DC) |
| Dielektrik Dayanımı | ≥15KV(DC)/1dk, kıvılcım ve ark oluşumu yok |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | ≥40mm |
Optik Performans
| Parametre | Değer | Kapasite |
|---|---|---|
| Ekleme Kaybı | ≤0.2dB | 1×16 PLC Ayırıcı, 2×16 PLC Ayırıcı SC/LC/FC/ST/E2000 Adaptör |
| UPC Dönüş Kaybı | ≥50dB | - |
| APC Dönüş Kaybı | ≥60dB | - |
Ürün Detayları
| Ürün | KCO-ODP-16W |
|---|---|
| Malzeme | PC+ABS |
| Boyut | 292×218×83mm |
| Maksimum Kapasite | 16 port SC |
| Kurulum Boyutu | D154×E82mm |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Dış Karton Boyutu | 68×48×42cm |
| Dış Karton Ağırlığı | 19kg |
| Karton Adedi | 12 adet |
| 20GP Konteyner Kapasitesi | 2500 adet |
| Renk | Beyaz veya Siyah |
Model Boyutları
| Model | Kapasite | Boyut (U×G×Y) | Ağırlık |
|---|---|---|---|
| KCO-ODP-16W | 1×16 PLC Ayırıcı, 16 SC Adaptör 2×16 PLC Ayırıcı, 16 SC Adaptör |
292×218×83 mm | 1.5kg |
Önerilen Ürünler

