Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
GPON FttH Dağıtım Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Uzun Ömürlü Zaman
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-ODP-12W |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Malzeme | ABS+PC | Ekleme Kaybı | 0,15dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı | 55 dB | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | fiber sonlandırma kutusu,açık terminal kutusu |
||
Ürün Açıklaması
GPON FTTH Fiber Optic Distribution Box - KCO-ODP-12W
Dış Su geçirmez IP66 Dağıtım Kutusu
FTTH kablo giriş ve çıkış uygulamaları için tasarlanmış 12 portlu dış kutuya monte edilmiş fiber optik terminal kutusu.
Ürün Genel Görünümü
KCO-ODP-12W fiber optik terminal kutusu, optik fiber iletim ve iletişim ağlarında kapsamlı bir dağıtım noktası olarak hizmet eder.bölünme, dağıtım, depolama ve kablo bağlantısı fonksiyonları tek, sağlam koruma birimi içinde.
Temel Özellikler
- Dayanıklı ABS+PC plastik malzemelerden yapılmış
- Güvenilir performansla uzun bir kullanım ömrü
- 1x4, 1x6, 1x8 ve 1x12 PLC bölücülerle uyumludur
- IP65 dış mekan derecelendirme ile yağmur dayanıklı
- 12 LC, FC, ST, SC veya E2000 adaptörüne kadar destek verir
- Esnek montaj: duvar montajı ve direk montajı
- Kolay açılan kapanma mekanizması olan güçlendirilmiş kapak
- Kesilmemiş kablo montajı için 2 kablo giriş portu (max. 8 mm çapı)
- 2 M20 PG kablo bez giriş portları (max. 12mm kablo çapı)
- FTTH kabloları için özel 12 çıkış portu
Kurulum Yöntemi
Ürün Resimleri
Kutunun Ayrıntıları
Teknik özellikler
| Model | KCO-ODP-12W |
|---|---|
| Malzeme | PC+ABS |
| Boyut | 260*230*70mm |
| Kablo Girişi | 1 kesilmemiş kablo girişi: 10-16.5mm |
| Kablo portunu indir | 12 liman |
| Uygulanabilir Kablo Çapı | 2*3mm FTTH düşme kablosu, 2*5mm figür 8 FTTH düşme kablosu |
| Maks. Kapasite | 12 Fiber, 1 tepsi x 12F |
| Adaptör | En fazla 12 adet SC simplex (LC, FC, MT isteğe bağlı) |
| Dükkan yapısı | PE su geçirmez mühürleme halkası ile mekanik mühürleme |
| PLC bölücü | Max. mikro takılabilir 1x12 Splitter |
| Renk | Gri Beyaz veya Siyah |
| IP derecesi | IP55 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+80°C |
| Nitelikli Nemlilik | <95% ((+40°C) |
| İzolasyon Direnci | >2x10MΩ/500V ((DC) |
| Kurulum Yöntemi | Yerde duruyor / duvara monte / direğe monte / koridora monte / dolaba monte |
Ek Model Boyutları
| Model | Kapasite | Boyut (LxWxH) | Ağırlık |
|---|---|---|---|
| KCO-ODP-16W | 1*16 PLC bölücü, 16 SC adaptörü 2*16 PLC Splitter, 16 SC adaptörü |
292*218*83 mm | 1.5kg |
Önerilen Ürünler

