Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Telekomünikasyon Şebekeleri Fiber Optik Terminal Kutusu / Dış Mekan Terminal Kutusu
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-ODP-12W |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Malzeme | ABS+PC | Ekleme Kaybı | 0,15dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı | 55 dB | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | fiber sonlandırma kutusu,açık terminal kutusu |
||
Ürün Açıklaması
KCO-ODP-12W 12 çekirdekli fiber optik dağıtım kutusu
IP67 derecelendirilmiş fiber optik bitiş kutusu, FTTx ağ sistemleri için tasarlanmıştır, 12 aboneye kadar hizmet verebilir.depolama, ve kablo bağlantısı tek bir koruyucu ünitede.
Başvurular
- FTTH erişim ağları
- Telekomünikasyon ağları
- CATV ağları
- Veri iletişim ağları
- Yerel alan ağları
- Duvar ve direk montaj tesisatları
Temel Özellikler
- Yüksek etki plastiğinden yapılmış endüstri standardı arayüzü
- UV, ultraviyole ve yağmurlara dayanıklı
- SC, FC, ST, duplex LC veya E2000 adaptörleriyle uyumludur
- Duvar ve direğe monte edilebilir tasarım
- 2 giriş, 12 çıkış
- 12 simplex veya 12 duplex LC adaptörüne kadar destek verir
- ABS + PC uzun ömürlü yüksek kaliteli plastikler
- Dış mekan kurulumları için IP67 su geçirmezliği derecesi
- FTTH ön kurulum ve saha kurulumuna uygundur
Bölücü Kapasitesi
Çeşitli PLC bölücü konfigürasyonlarını taşıyabilir:
- 1×12 PLC bölücü
- 1x8 PLC bölücü
- 2x6 PLC bölücü
- 3x4 PLC bölücüler
- 6x2 PLC bölücü
Kurulum Şekli
Ürün Tasarımı Özellikleri
FTTX ağlarında fiber splicing ve bağlantı için ABS ve PC malzemelerinden üretilmiştir. Kapak etrafında su geçirmez mühürlü kauçuk ile anahtar ve kelepçeli kapanma özelliği ile IP67 koruma seviyesini sağlar.
12 SC simplex adaptörüne (LC, FC, MT isteğe bağlı) destek veren 1 ekleme tepsisi ve adaptör paneli içerir. 12 aboneye kadar hizmet veren fiber sarma ve depolama için tasarlanmış alt bölüm.
Adaptör plakaları, 12 fiber birleşimi için flip-up yapıştırma tepsisi ile en fazla 12 SC adaptörüne yer verir. Kablo sabitleme için paslanmaz çelik metal parçalar.
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | KCO-ODP-12W |
| Malzeme | PC+ABS |
| Boyut | 260×210×95mm |
| Kablo Girişi | 1 kesilmemiş kablo girişi: 10-16.5mm |
| Kablo portunu indir | 12 liman |
| Uygulanabilir Kablo Çapı | 2×3mm FTTH drop kablosu, 2×5mm figür 8 FTTH drop kablosu |
| Maks. Kapasite | 12 lif, 1 tepside × 12F |
| Adaptör | En fazla 12 adet SC simplex (LC, FC, MT isteğe bağlı) |
| Dükkan yapısı | PE su geçirmez mühürleme halkası ile mekanik mühürleme |
| PLC bölücü | Maks. mikro fişli 1×12 Splitter |
| Renk | Gri Beyaz veya Siyah |
| IP derecesi | IP67 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +80°C |
| Nitelikli Nemlilik | <95% ((+40°C) |
| İzolasyon Direnci | >2×10MΩ/500V ((DC) |
| Kurulum Yöntemi | Yerde duruyor / duvara monte / direğe monte / koridora monte / dolaba monte |
Performans Verileri
- Çalışma sıcaklığı: -40°C - +85°C
- Nitelikli Nem: ≤85% ((+30°C)
- Ekleme kaybı: ≤0.2dB
- Geri dönüş kaybı APC: ≥55dB
- Geri dönüş kaybı UPC: ≥50dB
- Atmosfer Basıncı: 70 Kpa - 106 Kpa
- Geri dönüş kaybı: ≥60dB
- Çıkartma Sürekli yalıtım: ≥1000 kez
OEM/ODM Hizmetleri
Kablolar, ambalaj torbaları, etiketler veya görünür herhangi bir yer için özel markalama kullanılabilir. OEM ve ODM hizmetlerimiz özel gereksinimlerinize uyum sağlamaya hazırdır.
Paketleme
Standart ihracat ambalaj seçenekleri arasında karton kutular, ahşap kutular ve ahşap paletler vardır.
Nakliye yöntemleri
- Uluslararası ekspres: UPS, TNT, DHL vb.
- Uluslararası hava yük taşımacılığı
- Deniz taşımacılığı
Önerilen Ürünler

