-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Özel Renk Fiber Optik Dağıtım Kutusu 24 Port 24 Çekirdek FTTH FTTA GPON
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-FDP-24M |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
| Parça Numarası | KCO-FDP-24M | Malzeme | ABS+PC |
|---|---|---|---|
| Renk | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 24 lif |
| Vurgulamak | fiber sonlandırma kutusu,açık terminal kutusu |
||
KCO-FDP-24M Fiber Optic CTO Distribution Box - Outdoor Water Proof 24-port 24-core FTTH FTTA GPON çözümü güvenilir fiber optic ağ dağıtımı için tasarlanmıştır.
- IP-65 Koruma Seviyesi ile su geçirmez tasarım
- İç ve dış kullanım, duvar montajı ve direk montaj uygulamaları için uygundur
- Integrated with 4 flip-up splice cassettes and adapter holder 4 flip-up splice kaseti ve adaptör tutucu ile entegre
- Tüm paslanmaz çelik metal plakalar ve paslanmazlık bozuklukları, fındıklar
- Fiber bükme yarıçap kontrolü 40 mm'den fazla
- Füzyon splicer veya mekanik splice ile uyumludur
- Optional installation of 2 pieces of 1*8 Splitter 1*8 Splitter'ın 2 parçasının seçeneği
- Mekanik mühürleme yapısı ve orta aralıklı kablo girişi
- 16/24 çıkış portları drop cable için
| Model | KCO-FDB-24M |
|---|---|
| Malzeme | PC+ABS |
| Boyut | 345×220×95 mm |
| Kablolu Port | 1 kesilmemiş port, 2 rezerve kablo girişi |
| Kablo boyutu | Kesilmemiş port: 10-16.5mm; Rezerved ports: 8-16.5mm |
| Kablo çıkışı | 16/24 outputs for drop cable |
| Maks. Kapasite | 96 Fibers (4 tepsiler, 24F/tepsiler) |
| Dükkan yapısı | Mekanik mühürleme (kemer ve vida) |
| PLC bölücü | Max. micro 1x16 Splitter, 2 adet 1x8 PLC Splitter |
| Renk | Gri. |
| IP derecesi | IP65 |
| Uygulama | Duvar montu, direk montu. |
| Ağırlık | 1.7kg |
| Kapasite | Splitter | Bağlantı | Adaptör | Logo |
|---|---|---|---|---|
| 24 çekirdek | Bir çarpı iki. | SC/UPC | SC/UPC | KCO |
| 1x4 | SC/APC | SC/APC | özel | |
| 1x6 | FC/UPC | FC/UPC | - Evet. | |
| 1x8 | FC/APC | FC/APC | ||
| 1 çarpı 12. | ST/UPC | ST/UPC | ||
| 1x16 | LC/UPC | LC/UPC | ||
| 1 çarpı 24. | LC/APC | LC/APC |
Kapsamlı OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz. Ürünler, paketleme poşetleri, etiketler veya herhangi bir istenen konumda özel marka kullanılabilir.
Standart ihracat paketleme karton kutu, ahşap kutu veya ahşap palet seçenekleri ile.
- Uluslararası ekspres: UPS, TNT, DHL vb.
- Uluslararası hava: CA, AA, EA vb.
- Deniz taşımacılığı

