Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
ONU Optik Fiber Dağıtım Kutusu / Optik Sonlandırma Kutusu 24 Çekirdek
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-FDP-24M |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Parça Numarası | KCO-FDP-24M | Malzeme | ABS+PC |
|---|---|---|---|
| Renk | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 24 lif |
| Vurgulamak | fiber sonlandırma kutusu,açık terminal kutusu |
||
Ürün Açıklaması
ONU Optik Fiber Dağıtım Kutusu / Optik Sonlandırma Kutusu 24 Çekirdek
KCO-FDP-24M Dış Mekan Su Geçirmez IP67 ONU Fiber Optik FDB Dağıtım Terminal Kutusu 24 Çekirdek
Ürün Genel Bakışı
KCO-FDP-24M Fiber Optik FDB Dağıtım Terminal Kutusu, FTTx iletişim ağı sistemlerinde besleyici kabloların dağıtım kablolarına bağlanması için bir sonlandırma noktası olarak hizmet vermektedir. Bu muhafaza, FTTx ağ altyapısı için sağlam koruma ve yönetim sağlarken, fiber ekleme, ayırma ve dağıtımını kolaylaştırır.
Ana Özellikler
- Mükemmel ıslaklığa, suya, toza ve yaşlanmaya karşı dayanıklı özelliklere sahip yüksek kaliteli ABS+PC malzemeden üretilmiştir, IP67 koruma seviyesi elde edilmiştir
- Kablolar, pigtail'ler ve patch kablolar için ayrı yollarla organize edilmiş kablo yönlendirme, paraziti önler
- Kolay bakım için kaset tipi SC adaptör kurulumu
- Besleyici kablo yerleşimi için uygun ifade portlu çevirmeli dağıtım paneli
- İç ve dış mekan uygulamalarına uygun, duvara monte veya direğe monte çok yönlü kurulum seçenekleri
- 2 kablo giriş portu ve 24 FTTH dağıtım kablosu çıkış portu
- Uyumlu fiber optik adaptör plakası SC, FC, ST, LC, E2000 ve diğer adaptör türlerini destekler
- Orta açıklık kablo girişi ile mekanik sızdırmazlık yapısı
Uygulamalar
- FTTH erişim ağları
- Eve Kadar Fiber (FTTH)
- Antene Kadar Fiber
- Telekomünikasyon Ağları
- CATV Ağları
- Veri İletişim Ağları
- Yerel Alan Ağları
Teknik Özellikler
| Model | KCO-FDB-24M |
|---|---|
| Malzeme | PC+ABS |
| Boyut | 345×220×95mm |
| Kablo Portu | 1 kesilmemiş port, 2 rezerve edilmiş kablo girişi |
| Kablo Boyutu | Kesilmemiş port: 10-16.5mm; Rezerve edilmiş port: 8-16.5mm |
| Kablo Çıkışı | Dağıtım kablosu için 16/24 çıkış |
| Maks. Kapasite | 96 Fiber (4 tepsi, 24F/tepsi) |
| Sızdırmazlık Yapısı | Mekanik sızdırmazlık (tokalı ve vidalı) |
| PLC Ayırıcı | Maks. 1 adet 1×16 Ayırıcı, 2 adet 1×8 PLC Ayırıcı |
| Renk | Gri |
| IP Sınıfı | IP65 |
| Uygulama | Duvara montaj, direğe montaj |
| Ağırlık | 1.7kg |
Ürün Resimleri
Sipariş Bilgileri
| Ürün | Kapasite | Ayırıcı | Konnektör | Adaptör | Logo |
|---|---|---|---|---|---|
| KCO-FDB-24M | 24 çekirdek | 1×2 | SC/UPC | SC/UPC | KCO özelleştirilmiş … |
| 24 çekirdek | 1×4 | SC/APC | SC/APC | ||
| 24 çekirdek | 1×6 | FC/UPC | FC/UPC | ||
| 24 çekirdek | 1×8 | FC/APC | FC/APC | ||
| 24 çekirdek | 1×12 | ST/UPC | ST/UPC | ||
| 24 çekirdek | 1×16 | LC/UPC | LC/UPC | ||
| 24 çekirdek | 1×24 | LC/APC | LC/APC |
OEM/ODM Hizmetleri
Marka logonuzu kablolar, ambalaj çantaları, etiketler veya belirttiğiniz diğer görünür bileşenler üzerinde sergilemenize olanak tanıyan kapsamlı OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.
Paketleme
Tüm ürünler, gerektiğinde karton kutular, ahşap kutular veya ahşap paletler kullanılarak standart ihracat gereksinimlerine göre paketlenir.
Nakliye Seçenekleri
- Uluslararası ekspres hizmetler: UPS, TNT, DHL, vb.
- Uluslararası hava taşımacılığı: CA, AA, EA, vb.
- Deniz taşımacılığı
Önerilen Ürünler

