Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
KCO-FDP-16M Fiber Optik Terminal Kutusu Splice Bağlantı Kutusu 16 Port 1X16 LGX Splitter
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-FDP-16M |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Parça Numarası | KCO-FDP-16M | Malzeme | ABS+PC |
|---|---|---|---|
| Renk | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | fiber sonlandırma kutusu,açık terminal kutusu |
||
Ürün Açıklaması
KCO-FDP-16M Fiber Optic Terminal Box Splice Junction Box 16 Port 1X16 LGX Splitter
KCO-FDP-16M Optical Fiber Access Terminal Box Splice Junction Box 16 Port 1*16 LGX Splitter is a rugged FTTH drop cable fiber optic splice & splitter closure designed to withstand harsh environmental conditions including moisture, titreşim ve aşırı sıcaklıklar.
Kurulum Seçenekleri
Duvar Ayarı
Kutup Dağı
Ürün Özellikleri
| Mal Adı | Optik fiber erişim terminal dağıtım kutusu |
|---|---|
| Malzeme numarası | KCO-FDB-16M |
| Adaptör Portları | SC adaptörünün 16 portu |
| Boyutları | L: 340mm, W: 220mm, H: 95mm |
| Maksimum Kapasite | Splice 96 Fiber (4 tepsi, 24 lif/tepsi) |
| Ağırlık | 1.80kg |
| Kablo Giriş Portu | En fazla 2 port (2*3 mm veya kapalı kablo) |
| Kablo çıkış kapasitesi | En fazla 16 port (dışarı figür-8 FTTH kendi kendini taşıyan düşme kablosu) |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Atmosfer Basıncı | 70 KPa~106 KPa |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Ekleme Kaybı | ≤0.2dB |
| UPC Geri Dönüş Kaybı | ≥ 60 dB |
| APC Dönüş Kaybı | >1000 kere |
Ürün Özellikleri
- ABS + PC yüksek kaliteli malzeme, ıslaklık, su geçirmez, toz geçirmez, yaşlanma karşıtı, IP67'ye kadar koruma seviyesi
- Kablolar, tırnaklar, yama kabloları, müdahale olmadan ayrı yollardan geçer.
- Temizliği kolaylaştırmak için kaset tipi SC adaptörünün kurulumu
- Dağıtım paneli kolay besleyici kablosunun yerleştirilmesi ve bakımı için açılır
- Duvar veya direk montajı ile hem iç hem de dış kullanım için uygundur
- 2 kablo giriş portu ve 16 FTTH düşme kablo çıkış portu
- SC, FC, ST, LC, E2000 adaptörleriyle uyumludur
- Orta çaplı kablo girişine sahip mekanik mühürleme yapısı
Başvurular
- FTTH erişim ağı
- Evlere fiber
- Anten'e fiber
- Telekomünikasyon Ağları
- CATV ağları
- Veri İletişim Ağı
- Yerel Bölge Ağları
Sipariş Verme Bilgisi
| Ürün | Kapasite | Splitter | Bağlantı | Adaptör | Logo |
|---|---|---|---|---|---|
| KCO-FDB-16M | 16 çekirdek | 1*2 | SC/UPC | SC/UPC | KCO özel - Evet. |
| 16 çekirdek | 1*4 | SC/APC | SC/APC | ||
| 16 çekirdek | 1*6 | FC/UPC | FC/UPC | ||
| 16 çekirdek | 1*8 | FC/APC | FC/APC | ||
| 16 çekirdek | 1*12 | ST/UPC | ST/UPC | ||
| 16 çekirdek | 1*16 | LC/UPC | LC/UPC | ||
| 16 çekirdek | 1*24 | LC/APC | LC/APC |
Ürün Resimleri
OEM/ODM Hizmetleri
Kablolarda, ambalajlarda, etiketlerde veya herhangi bir görünür yüzeyde logonuz için özel markalama hizmetleri sunuyoruz.
Paketleme
Standart ihracat ambalajı karton kutular, ahşap kutular ve ahşap paletler içerir.
Önerilen Ürünler

