Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu 16 Port 96 Çekirdek KCO-FDP-16M 1X16 LGX Bölücü Kutusu
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | KCO-FDP-16M |
| Min sipariş miktarı | Anlaşma |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu, ahşap palet |
| Teslim süresi | Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20.000 adet / ay |
Ürün ayrıntıları
| Parça Numarası | KCO-FDP-16M | Malzeme | ABS+PC |
|---|---|---|---|
| Renk | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş | Bağlayıcı | SC, ST, LC, FC, E2000 vb. |
| Başvuru | Dış mekan | Kapasite | 16 lif |
| Vurgulamak | fiber sonlandırma kutusu,açık terminal kutusu |
||
Ürün Açıklaması
Dış Fiber Optic Terminal Box 16 Port 96 çekirdek
Model: KCO-FDP-16M 1X16 LGX Bölücü Kutusu
Ürün Genel Görünümü
KCO-FDP-16M 1 * 16 LGX Splitter Box, özellikle LGX tipi fiber optik PLC bölücülerini barındırmak için tasarlanmış sağlam bir açık hava fiber optik bitiş kutusudur. FTTH uygulamaları için tasarlanmıştır,Bu kaplama, nem de dahil olmak üzere sert çevresel koşullara dayanıklı., titreşim ve aşırı sıcaklık dalgalanmaları.
Bölücü Yapılandırma Seçenekleri
- 1 × 8 LGX Splitter'ın 1 parçası
- 1x16 LGX Splitter'ın 1 parçası
- 1×8 LGX Splitter'ın 2 parçası
Kurulum yöntemleri
- Duvar Ayarı
- Kutup Dağı
- FTTH ön kurulum ve saha kurulumları
- 2×3mm kapalı FTTH düşme kablosu ve dışarısı şekil-8 FTTH kendi kendini taşıyan düşme kablosu ile uyumludur
Katılımlı Aksesuarlar
- Splice kaset ve kablo yönetim aracı
- Montaj boğazları ve çilingirleri
- Koruyucu kollu hortum klemesi
- Kablo tüpü
- Anahtar
- Kapak ve tutucu
- Kablo girişinde lastik mühür
- Kablo bağları
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Optik fiber erişim terminal dağıtım kutusu |
| Malzeme numarası | KCO-FDB-16M |
| Adaptör Portları | SC adaptörünün 16 portu |
| Boyutları | L: 340mm, W: 220mm, H: 95mm |
| Maksimum Kapasite | 96 lif (4 tepsi, 24 lif/tepsi) |
| Ağırlık | 1.80kg |
| Kablo Giriş Portları | En fazla 2 port (2×3mm veya kapalı kablo) |
| Kablo çıkış kapasitesi | En fazla 16 bağlantı noktası (dışarısı şekli-8 FTTH kendi kendine desteklenen düşme kablosu) |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Atmosfer Basıncı | 70KPa~106KPa |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Ekleme Kaybı | ≤0.2dB |
| UPC Geri Dönüş Kaybı | ≥60dB |
| APC Dönüş Kaybı | >1000 kere |
Temel Özellikler
- Islak, su geçirmez, toz geçirmez ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahip yüksek kaliteli ABS + PC malzemesinden yapılmıştır
- Koruma derecesi IP67
- Karışıklık önlemek için kablolar, pigtails ve yama kordonları için ayrı yönlendirme yolları
- Temizliği kolaylaştırmak için kaset tipi SC adaptörünün kurulumu
- Uygun besleme kablosunun yerleştirilmesi için flip-up dağıtım paneli
- Duvar veya direğe monte edilmiş montajlarla uyumludur
- Hem iç hem de dış kullanım için uygundur.
- SC, FC, ST, LC, E2000 ve diğer adaptör türlerini destekler
- Orta çaplı kablo girişine sahip mekanik mühürleme yapısı
Ürün Resimleri
Sipariş Verme Bilgisi
| Ürün | Kapasite | Splitter | Bağlantı | Adaptör | Logo |
|---|---|---|---|---|---|
| KCO-FDB-16M | 16 çekirdek | Bir çarpı iki. | SC/UPC | SC/UPC | KCO Özel |
| 1x4 | SC/APC | SC/APC | |||
| 1x6 | FC/UPC | FC/UPC | |||
| 1x8 | FC/APC | FC/APC | |||
| 1 çarpı 12. | ST/UPC | ST/UPC | |||
| 1x16 | LC/UPC | LC/UPC | |||
| 1 çarpı 24. | LC/APC | LC/APC |
OEM/ODM Hizmetleri
Kapsamlı OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz. Özel markalama, ürün, ambalaj, etiket veya gereksinimlerinize göre diğer görünür alanlara uygulanabilir.
Paketleme
Standart ihracat ambalaj seçenekleri arasında karton kutular, ahşap kutular ve ahşap paletler vardır.
Nakliye yöntemleri
- Uluslararası ekspres hizmetler (UPS, TNT, DHL vb.)
- Uluslararası hava taşımacılığı (CA, AA, EA, vb.)
- Deniz taşımacılığı
Önerilen Ürünler

