• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

30m 100m RJ45 1000M 1.25G SFP Optik Alıcı-Verici GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO, Kocent Optec Limited
Sertifika ISO9001
Model numarası KCO-SFP-GE-T
Min sipariş miktarı Müzakere
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün
Ödeme koşulları Western Union, T/T, L/C
Yetenek temini 20.000 adet/ay
Ürün ayrıntıları
Tip RJ45 Fiber Optik Alıcı-Vericiler P/N KCO-FDB-04-MK
Elyaf Türü MMF Mesafe 100m
Oran 1000M, 1GE bağlayıcı tipi body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu
dalga boyu 1310/1550nm Besleme gerilimi 3.3V
Uyumlu Huawei, Cisco, ZTE, Ardıç, ... Başvuru İç Mekan, Veri Merkezi
Vurgulamak

RJ45 SFP Fiber Optik Alıcı-Verici

,

30m SFP Fiber Optik Alıcı-Verici

,

RJ45 Optik Fiber SFP Modülü

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

30m 100m RJ45 10/100/1000M Bakır GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü

 

 Açıklamalar:

- Küçük Form Faktörlü Takılabilir (SFP), hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için kullanılan kompakt, çalışırken takılabilir bir ağ arabirim modülü biçimidir.

- SFP modülleri, anahtarlar ve yönlendiriciler ve diğer cihazlar gibi ağ bileşenleri arasında yüksek hızlı iletişimi kolaylaştırır.
- Ağırlıklı olarak bakır veya fiber optik kablolarla kullanılır.
- Küçük form faktörü, onu çok erişilebilir olmayabilecek alanlar için ideal kılar.
- Duplex Multimode veya Singlemode fiber optik kablo ve tek yönlü kablolarla uyumludur.
- Multimode için 1310nm'ye ve Singlemode için 1550nm'ye kadar dalga boylarını destekler.

 

Özellik:

- 1,25 Gb/s'ye kadar çift yönlü veri bağlantıları.

- SERDES arayüzü ile host sistemlerinde 1000BASE-T çalışması.
- SGMII arayüzlü host sistemlerinde 10/100/1000Mbps uyumlu.
- Çalışırken takılabilir SFP ayak izi.
- Genişletilmiş kasa sıcaklık aralığı (0°C ila +70°C).
- Düşük güç tüketimi (tipik 1,05 W).
- Kompakt RJ-45 konnektör düzeneği.
- 2 kablolu seri veri yolu üzerinden fiziksel katman IC'ye erişim.

- Çok modlu ve tek modlu fiber mevcuttur.
- Gelişmiş dijital teşhis bilgileri.

 

Başvuru

- Cat kablosu üzerinden 1.25 Gigabit Ethernet

- SFP soketleri, Ethernet anahtarlarında, yönlendiricilerde, güvenlik duvarlarında ve ağ arabirim kartlarında bulunur.

- Fiber Kanal ana bilgisayar bağdaştırıcılarında ve depolama ekipmanlarında kullanılırlar.

- Düşük maliyetli, düşük profilli ve farklı optik fiber türlerine bağlantı sağlama yeteneği, SFP bu tür ekipmanlara gelişmiş esneklik sağlar.

30m 100m RJ45 1000M 1.25G SFP Optik Alıcı-Verici GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü 0

 

Ürün fotoğrafları:

30m 100m RJ45 1000M 1.25G SFP Optik Alıcı-Verici GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü 1

 

Şartname:

Öğe
Fiber Optik SFP Alıcı-Vericileri
Parça Durumu
Aktif
Form faktörü
SFP
Maksimum Veri Hızı
1.25G
Maksimum Kablo Mesafesi
100 milyon
dalga boyu
1310/1550NM
bağlayıcı
RJ45
Güç tüketimi
<1W
GDM/DOM
DDM Desteklenir
Ticari Sıcaklık Aralığı
0 ila 70°C (32 ila 158°F)
EMC (Elektro Manyetik Uyumluluk)
Desteklenen
Garanti
2 yıl
Örneklem
Mevcut

 

Uyumlu anahtar:
30m 100m RJ45 1000M 1.25G SFP Optik Alıcı-Verici GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü 2
 
Fiber Optik SFP Alıcı Verici Modül Kataloğu:
 

 

SFP Türü Standart Veri hızı dalga boyu Elyaf Türü Maksimum uzaklık Tipik Bağlayıcı DOM
SFP SFP MSA'sı

155 Mb/sn

622Mbps

1.25 Gb/sn

2.125 Gb/sn

2.5 Gb/sn

3Gb/sn

4.25 Gb/sn

850nm

1310nm

1550nm

CWDM

DWDM

BIDI

OM1

OM2

OS1

OS2

200km

LC

SC

RJ-45

Hayır yada evet
SFP+

IEE802.3ae

SFF-8431

SFF-8432

6Gb/sn

8.5 Gb/sn

10Gb/sn

850nm

1310nm

1550nm

CWDMD

WDM

BIDI

ayarlanabilir

Bakır

OM3

OM4

OS1

OS2

100km

LC

RJ-45

EVET
QSFP+

IEEE 802.3ba

QSFP+ MSA'sı

SFF-8436

SFF-8636

Infiniband 40G QDR

41,2 Gb/sn

850nm

1310nm

832-918nm

OM3

OM4

OS1

OS2

80km

LC

MTP/MPO

Hayır yada evet
SFP28

IEEE 802.3 tarafından

SFP28 MSA'sı

SFF-8472

SFF-8432

25.78Gb/sn

850nm

1310nm

BIDI

OM3

OM4

OS1

OS2

40km LC EVET
QSFP28

IEEE 802.3bm

QSFP28 MSA

SFF-8665

SFF-8636

103Gb/sn

112Gb/sn

850nm

1310nm

CWDM4

OM3

OM4

OS1

OS2

80km

LC

MTP/MPO-12

EVET
 

OEM/ODM Hizmeti:
Kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde kendi markanızın LOGO'sunu sergilemek istiyorsanız.Herhangi bir sorun değil.OEM ve ODM hizmetimiz her zaman bunu yapmaya hazırdır.


Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.


Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb. Gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla: COSCO, HUYNDAI, vb.

- Standart nakliye limanı: Shenzhen, Hongkong, Ningbo