Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ breakout fiber optic cable ] eşleşme 76 Ürünler.
Cassette 96 Cores Fiber Optic MPO MTP Patch Cord 1U 19" Patch Panel
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
ODM MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek LC / UPC Tek Modlu G652D FTTH GPON için Dayanıklı
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
|---|---|
| Çekirdek: | 9/125 |
| bağlayıcı: | MPO |
Erkek - Bayan Fiber Optik Zayıflatıcı MPO APC 1dB 3dB 5dB 10dB 15dB 20dB Küçük Boy
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
Plastic Fibre MPO Adaptor / MPO Ferrule MPO Adapter For 40G Network Upgrade
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Durability: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
FTTH MPO MTP Patch Cord , MPO MTP Cassette with OM3 LC Duplex Adapter
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/PC or customized |
| Mode: | SM, OM2, OM3, OM4 |
Menekşe Pembe Renk Tam Flanşlı Kadın OM4 MPO MTP Yama Kablosu Fiber Optik Adaptörler
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Hiçbiri Modülü 1U MPO MTP Yama Kablosu MTP Raf Montajı Açılı LC OM3 OM4 Hafif Ağırlık
| konektörü 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC, LC / APC veya özelleştirilmiş |
| Boyutu: | 480x245x1U |
Çoklu Mod 50/125 Fiber Optik Pigtail LC Konnektör Simplex Pigtail
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
| Fiber modu: | Çok modlu 62,5/125 |
Yeşil Renk 1260 ~ 1650nm Dalga Uzunluğu ile Tek Modlu MPO MTP Patch Cord Adaptörü
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
SC MM OM3 Fiber Optic Connector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |

