Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ breakout fiber optic cable ] eşleşme 76 Ürünler.
Açık FTTH Fiber Optik Splice Muhafaza Bağlantı Kutusu 2 2 Out 12fo 24fo 48fo 96fo KCO-H22120
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
CPRI Dış Mekan FTTA Su Geçirmez IP67 ODVA LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu
| Kablo kapağı: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kablo Rengi: | Siyah |
| Kablo uzunluğu: | 1m, 50m, 100m veya özelleştirilmiş |
LSZH Sarı MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek 12 Fiber Tek Modlu G657A2 Özelleştirilmiş Uzunluk
| bağlayıcı: | MPO / APC |
|---|---|
| Fiber: | OS1 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
LAN WAN MPO MTP Breakout Cable Fiber Single Mode 9 / 125 12 Cores 24 Cores
| Type: | MPO, MTP |
|---|---|
| Other type: | LC, FC, SC |
| Mode: | Single mode 9/25 |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
MTP APC MPO MTP Patch Cord Jumper Kablo 1260 ~ 1650nm Dalga Uzunluğu CATV Için Uygulayın
| konektörü 1: | MPO |
|---|---|
| konektörü 2: | MPO, LC, SC, FC, ST |
| Fiber: | 8, 12, 24 fiber |
ST APC Tek Modlu Fiber Optic Patch Cord Duplex Simplex Fiber to The Home
| Bağlayıcı 1: | ST/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | ST/APC, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks, Simpleks, Fan-out, Break Out |
Light Weight MPO MTP Patch Cord 192 Cores LC Strands , Fan Out Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback
| Type: | MPO, MPO/APC |
|---|---|
| Attenuation range: | 1~20dB |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu 144 Core 1U MPO MTP Raf Tipi Yama Paneli
| konektörü 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC, LC / APC veya özelleştirilmiş |
| Boyutu: | 480x245x1U |

