Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic accessories ] eşleşme 188 Ürünler.
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | KCO fırlatma kutusu |
|---|---|
| Başvuru: | OTDR lansmanı |
| Çekirdek Sayısı: | Simpleks |
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Renk: | Siyah, mavi |
| Başvuru: | FTTH, CATV işlemi |
TM203N VFL OPM Fiber Optic Tools Visual Fault Locator Güçölçer 2In1 Kablo Test Aygıtı
| Arayüz: | FC, SC |
|---|---|
| Işık: | LD |
| Çalışma zamanı: | 24 saat |
Wire Fibre Optic Fusion Splicer / Fiber Optic Splicing Machine Sumitomo Type-81c
| Ortalama Ekleme Kaybı: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Elyaf: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Üniversal kelepçe: | 250 nm, 900 nm |
FTTx/MDU Optical Fiber OTDR Tester Fiber Optic Tools Max-710B
| Modeli: | Maksimum-710B |
|---|---|
| Dinamik aralık: | 37 dB'ye kadar |
| Kısa Mesafe Çözünürlüğü: | 5 cm |
AI8 Fiber Optik Ekleme Makinesi Çekirdek Hizalama FTTH Bırakma Kablo Füzyon Makinesi KCO-AI7
| Modeli: | KCO-AI7 |
|---|---|
| Uygulama: | FTTH |
| Ağırlık: | hafif |
Inspecntor Fiber Optik Araçları Mini Kolu Mikroskop Yüksük Uç Yüz Kontrol KCO-200x
| P / N: | KCO-200x |
|---|---|
| Mikro kapsamı: | 200x |
| Yüksük: | 250um |
FTTH Drop Kablo Stripper / Fiber Optic Aletleri Drop Kablo Crimping Aletleri CP-FB01 FTTH CATV
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Uygulama: | FTTH, CATV |
| Boyut: | 30x110x20 mm |
Waterproof FTTH Fiber Optic Tools Bag Shock Proof with Stripper Power Meter
| Kutu malzemesi: | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Başvuru: | FTTH, CATV |
| kablo: | İç mekan kablosu, FTTH kablosu |
Zinc Alloy Steel CR12 FTTH Fiber Optic Drop Cable Stripper Fiber Optic Tools
| Malzeme: | maden |
|---|---|
| Başvuru: | FTTH, CATV |
| Boyut: | 30x110x20 mm |

