Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic accessories ] eşleşme 188 Ürünler.
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20
| P / N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Test uzunluğu: | <20km |
| Çıkış gücü: | 20mW |
VFL Görsel Hata Bulucu Kalem, 30 km KCO-VFL-08-50 Fiber Optik Muayene Aracı
| P / N: | KCO-VFL-08 |
|---|---|
| Test uzunluğu: | <30km |
| Çıkış gücü: | 50mW |
OTDR Fiber Optik Fırlatma Kutusu 100m 200m 300m 500m SM MM SR Polipropilen Malzeme
| P / N: | KCO-OTDR Lansman-100m |
|---|---|
| Uygulama: | OTDR testi |
| çekirdek sayısı: | Simplex |
Single Fiber Optic Tools Fiber Optic Fusion Splicer Battery TYPT-39 DVP-750 FSM-80S Type
| Packaging Details: | Protection box, carton box, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time: | 2~5 days after get payment |
| Ödeme koşulları: | Western Union,T/T |
KCO-400x Fiber Optik Muayene Aracı El Mikroskop Yüksük Cheking Cihazı
| P / N: | KCO-400x |
|---|---|
| Mikro kapsamı: | 400X |
| Yüksük: | 250um |
20mW 25mW Fiber Optic Tools 20km KCO-VFL-08-25 Görsel Hata Bulmacı Kırmızı Lazer Kalemi
| P/N: | KCO-VFL-08 |
|---|---|
| Deneme süresi: | <20km |
| Çıktı Gücü: | 25 mW |
Yüksek Hassasiyetli Optik Fiber Kesici, Metal Malzeme Fiber Optik Kablo Aletleri KCO-TL-37
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Başvuru: | FTTH, CATV |
| Kesme uzunluğu: | 10~16mm |
8BK-326 Optik Fiber Aletleri / Fiber Optic Stripper Pro'nun Kit Kablo Çıkarma Aletleri
| Malzeme: | S50C |
|---|---|
| Uygulama: | FTTH, CATV |
| Boyut: | 148mm |
Single Tube 60mm PET Fiber Optic Cable Protection Sleeve Fusing Tools
| Uzunluk: | 60mm, 45mm, 40mm |
|---|---|
| Dış çap: | 3,0 mm |
| Çelik tel çapı: | 1,2 mm, 1,5 mm |
CE Standards Fiber Optic Test Laser Pen , Fiber Optic Visual Fault Locator Pen
| P/N: | KCO-Lazer kalem |
|---|---|
| Deneme süresi: | 3~50km |
| Çıkış Gücü: | 5~50mW |

