Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
Optical Fiber Splitter 2X8 / Fiber Optic Splitter Loss Fiber To The Home Type
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Corning Single Mode 1:16 Fiber Optic Splitter 1-16 Rack Mount SC / APC Bağlantısı
| PDL: | 0.2dB |
|---|---|
| il: | 13,5 dB |
| Liman: | 1 ila 16 |
1x32 PLC Fiber Optik Bölücü Mini 0.9mm 1.0 m Pigtail SC / APC Splitter Kutusu Kapatma Için
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
Mini Tüp Optik Fiber Plc Bölücü 2 X 4 SC APC UPC
| Uzunluk: | 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m |
|---|---|
| Ayırıcı tipi: | 2*4 2x4 |
| Bölünmüş yol: | 2 yollu giriş ve 4 yollu çıkış |
Geniş Dalga Boyu Genişliğine ve LGX Kutusu'na Sahip, Raka Monte Edilebilir Korozyona Dayanıklı Fiber Optik Ayırıcı
| Paket türü: | LGX kutusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
SC/APC LC/APC 2*8 2x8 Fiber Optik Bölücü Tekli Mod G657A2 FTTH FTTA
| Paket türü: | Mini Bloksuz Tüp Tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m |
| Ayırıcı tipi: | 2*8 2x8 |
2.0mm 3.0mm FTTH 1x32 SC APC G567A2 Fiber Optik Bölücü
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
2 * 16 LGX Kutusu Fiber Optik Bölücü LC / APC Konektörü 2 Yollu Giriş 16 Yollu Çıkış
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
Dayanıklı Mini Tüp Fiber Optik Kablo Splitter 1x2 PLC 0.9mm 1.0 m LSZH SC / APC LC / APC
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*2 1x2 |
Küçük Boyut 0.3m Uzunluk 1x4 Fiber Optik Ayırıcı, Terminal ODF ODB Kutusu için SC/APC Konnektörlü
| Paket türü: | LGX kutusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |

