Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
Güvenilir Optik Sinyal Dağıtımı için 900um Kablo ve 1.5m Uzunluğunda 2x2 Fiber Optik Ayırıcı
| Paket türü: | Mini Bloksuz Tüp Tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 2*2 2x2 |
Mini Tüp 2*8 Fiber Optik Ayırıcı PLC Ayırıcı, 1.0m 1.5m Uzunluğunda SC/APC LC/APC Konnektörlerle
| Uzunluk: | 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m |
|---|---|
| Ayırıcı tipi: | 2*8 2x8 |
| Bölünmüş yol: | 2 yollu giriş ve 8 yollu çıkış |
Yüksek Kararlılık Bloksuz Fiber Optik Bölücü PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC 1x4
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |
FTTH FTTA Uygulamaları için SC/APC Konnektörlü 2x2 Mini PLC Fiber Optik Ayırıcı 0.9mm 1.0m
| Uzunluk: | 1.0m |
|---|---|
| Ayırıcı tipi: | 2*2 2x2 |
| Bağlayıcı: | SC/APC |
Corning PLC Fiber Optic Splitter 2x4 ABS Module with LC / APC Connector
| Tip: | 2x4 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
LSZH PLC Fiber Optic Splitter 1X4 Corning SMF-28e Fiber Planar Waveguide
| Tip: | 1x4 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |
1x2 LGX Tipi Fiber Optical Splitter 1*2 FTTH FTTA Dağıtım Kutusu için SC/APC Bağlantısı
| Paket türü: | LGX kutusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*2 1x2 |
Bloksuz 2x4 Fiber Optik Bölücü SC / APC Yeşil Konektör 0.9mm 2.0m Düşük IL
| Paket türü: | Mini Bloksuz Tüp Tipi |
|---|---|
| Ayırıcı tipi: | 2*4 2x4 |
| Bölünmüş yol: | 2 yollu giriş ve 4 yollu çıkış |
2 * 16 PLC Splitter LC / APC 3U Fiber Optik Splitter Patch Panel Raf Monte Edilebilir Şasi ODF
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |

