Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 278 Ürünler.
Green E2000 Fiber Optic Adapter , E2000/APC Adapter SM High Reliability
| Type: | E2000, E2000/APC |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
SC APC and UPC Shutter Fiber Optic Adapter For FTTH GEPON Telecom Grade 60dB RL
| Type: | SC/APC |
|---|---|
| Color: | Green |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
0.2Db UV Protection Shuttered Adapter Fiber Optic Green Color SC / APC Shutter Cap
| Type: | SC/APC |
|---|---|
| Color: | Green |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
ST Duplex SM MM Fiber Optic Coupler ST / UPC Toz Kapaklı
| türü: | ST/UPC |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | plastik |
Plastic Single Mode Fiber Optic Adapter SC/APC SC/UPC PC MM Type For CATV
| Type: | SC/APC ,SC/UPC |
|---|---|
| Material: | Metal or Plastic |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Round D Type FC Fiber Optic Adapter 100% Test Low Insertion Loss OEM
| Type: | FC/UPC, FC/APC, hybrid |
|---|---|
| Material: | Plastic, Metal |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
DIN / UPC Fiber Optik Adaptör Tek Modlu SM 9/125 Multimode 50/125
| Türü: | DIN-DIN |
|---|---|
| Malzeme: | Metalik |
| Chanel yolu: | Simpleks, dubleks, hibrit |
Plastic Fibre MPO Adaptor / MPO Ferrule MPO Adapter For 40G Network Upgrade
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Durability: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Fibre Optic Termination Box Fiber Optic Termination Panel for SC LC Adapters ITB 12 cores
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTX CATV Optik Fiber Adaptörü Seramik Koltuklar Malzeme LC Duplex Kablo
| Tip: | LC/UPC |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Plastik |

