Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 277 Ürünler.
SC / UPC SM Fiber Optic Attenuator , Fixed Optical Attenuator 55dB 65dB
| Connector type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, Adapter |
FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision
| Connector type: | FC/APC,FC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, adapter |
Fiber Optic Attenuator Kits
| Connector type: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, adapter |
16 Çekirdek Ftth Fesih Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 16 Kablo Bağlantı Noktaları
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
Outdoor Exterior SC / APC Fiber Optic Patch Cord With Black 3.5mm Diameter PE Sheath Cable
| Connector 1: | ST/APC |
|---|---|
| Connector 2: | ST/APC, SC, ST, ect |
| Core: | duplex, simplex, fan-out, break out |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Connector: | SC/UPC |
|---|---|
| Core: | 12 cores |
| Cover: | PVC, LSZH, ... |
12 colors PVC Fiber Optic Pigtail Single Mode FTTH Fiber to The Home SC Type
| Connector: | SC/UPC |
|---|---|
| Core: | 12 cores |
| Cover: | PVC, LSZH, ... |
OM3 Fiber Optic Conector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Type
| Connector: | SC |
|---|---|
| Core: | 12 cores |
| Cover: | PVC, LSZH, ... |
Optical Fiber Single Pigtail Optical Fiber / Fanout LC Pigtail Fiber Optic Connectors
| Connector: | LC/APC |
|---|---|
| Core: | 12 cores |
| Cover: | LSZH, ... |

