Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 277 Ürünler.
Dikey FOSC Optik Fiber Kablo Ortak Kapatma 6 12 24 Çekirdek 1 2out KCO-H12-48SZ'de
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 2'si 1 arada |
| Kablo çapı: | 6.0 ~ 18.0mm |
Yeşil fiber optik adaptör SC/APC Flange ile, toz kapağı ile, Duplex
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Plastik |
Çok modlu Bej Fiber Optik Adaptör Otomatik Deklanşör Tozlu Kap OM1 OM2 OM3 OM4 OM5
| Türü: | SC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | 1 yolu |
LC UPC Bare Fiber Adapter Square LC Fiber Adapter Enables Quick OTDRs
| Type: | LC/UPC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Lokal alan ağları için toz kapağı olmayan LC / UPC Simplex Fiber Optic Adaptörü
| Tip: | LC/APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
Mavi yeşil fiber optik adaptör SC / UPC, SC / APC Flange Simplex ile 0.2dB
| Type1: | SC/APC |
|---|---|
| Type2: | SC/UPC |
| Malzeme: | Plastik |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 3dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment
| Connector type: | LC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1~30dB |
| Attenuator type: | Male to female type |

