Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 278 Ürünler.
SC MM OM3 Fiber Optic Connector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
12 lifli MM LC Pigtail Fiber Optik, Fiber Optik Pigtail Çok Modlu Yerel Alan Ağı
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH, ... |
E2K Çok Modlu OM2 OM3 OM4 fiber optik yama kablosu pigtail 0.9mm 2.0mm 3.0mm
| Bağlayıcı: | E2000 Çok Modlu |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya özelleştirilmiş |
| Kapak: | LSZH |
SC / APC to RF Analog signal 1550nm Fiber Optic Adapter CATV FTTH receiver optical node
| Optical port: | SC/APC |
|---|---|
| Digital port: | RF |
| Length wave: | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
FTTH Drop Cable Fiber Optic Splice Closure For 1x8 Splitter KCO-GJS08 3 inlet 3 outlet
| Type: | Inline type |
|---|---|
| Cable ports: | 3 in 3 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
Kemirgenlere karşı zırhlı fiber optik yama kablosu tek mod, ST'ten LC'ye zırhlı fiber yama kablosu
| İade Kaybı: | 55 dB |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | ST |
| Kablo çapı: | 3mm, 2mm |
Dış FTTH SC APC Fiber Optic Patch Kablosu Siyah 3.5mm çaplı PE Kablosu ile
| Bağlayıcı 1: | ST/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | ST/APC, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks, Simpleks, Fan-out, Break Out |
ST/UPC tek mod 9/125 fiber optic fanout pigtails 8 çekirdek 12 lif 1.5M
| Bağlayıcı: | ST/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 8 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, zırhlı, özelleştirilmiş |
Veri Merkezi İçin Fiberler Optik MPO Zayıflatıcı 8core 12core 16core 24core 36core Kadın Erkek
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
Mod Durumu Fiber Optic Patch Cord SC To LC Fiber Patch Kabloları MM SM
| Bağlayıcı 1: | Sc dubleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Çekirdek: | 2 fiber veya dubleks |

