Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optic attenuator ] eşleşme 63 Ürünler.
LC APC Optik Fiber Tekli Pigtail Optik Fiber / Fanout LC Pigtail Fiber Optik Konnektörler
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH,... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Bağlayıcı: | FC/APC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber (12 renk) |
| Kapak: | LSZH |
Tek Mod Mono Mod Çok Mod Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Kablo Metal Ferrule
| Bağlayıcı 1: | SMA |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SMA, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | dubleks, tek taraflı |
FTTA Telekom İstasyonu CPRI DLC Zırhlı Koruma Fiber Optic Patch Cord
| Kablo kapağı: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kablo Rengi: | Siyah |
| Kablo uzunluğu: | 1m, 50m, 100m veya özelleştirilmiş |
ST APC Tek Modlu Fiber Optic Patch Cord Duplex Simplex Fiber to The Home
| Bağlayıcı 1: | ST/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | ST/APC, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks, Simpleks, Fan-out, Break Out |
Yatay Ek Kapama Kutusu 256 Çekirdek Fiber Optik ABS Malzeme KCO-GJS04256
| Türü: | Satır içi tip, hava tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
4 Kablo Bağlantı Noktaları Ortak Kapatma Fiber Optik 4 Puerto Optica Fibra NAP Kutusu 256 Hilos
| Türü: | Satır içi tip, hava tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
FTTH Hat İçi Yatay Fiber Optik Ek Kapatma 2 4 Çekirdekli KCO-H0202-MK 1 inç 2 çıkış
| türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3 port |
| Kablo çapı: | 2.0~5.0mm |
MTRJ Fiber Optic Patch Cord, MT-RJ Multimode Duplex Fiber Optic Patch Kablosu
| Bağlayıcı 1: | MTRJ |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | MTRJ, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks |
2 In 2 Out Satır İçi Fiber Optik Eklenti Muhafaza Kutusu ABS PC Malzemesi IP67 Mekanik Salmastra
| Türü: | Satır içi tür |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |

