Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fibre cable ] eşleşme 472 Ürünler.
Multimode Fiber Optic Connectors
| Type: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.2dB |
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |
MTRJ Fiber Optic Connectors, Multimode MT-RJ Duplex Fiber Optic Connectors
| Tip: | MTRJ |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| Mod: | Çok modlu, MM |
Dikey FOSC Optik Fiber Kablo Ortak Kapatma 6 12 24 Çekirdek 1 2out KCO-H12-48SZ'de
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 2'si 1 arada |
| Kablo çapı: | 6.0 ~ 18.0mm |
Çok modlu Fiber Optic Bağlantıları SMA 906 Metal Ferrule ile Bağlantı
| Tip: | SMA |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| Mod: | Çok modlu, MM |
Fiber Optik Kablolar İçin Hem Yan PE Renkli Kopolimer Kaplı Çelik Bant
| Uygulama: | Kablo üretimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.1-0.35mm, özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 12 mm-600 mm |
LC/UPC Fiber Connector Housing 2.0 3.0 Fiber Patch Kabloları için Tek Modu Simplex
| Tip: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Mod: | Çoklu mod, MM, tek mod, SM, Mono mod |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Bağlayıcı: | FC/APC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber (12 renk) |
| Kapak: | LSZH |
Yüksek Hızlı Veri İletimi için 0.2dB Ekleme Kayıplı 4 Çekirdekli 50/125um Fiber Optik Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
Kemirgenlere dayanıklı E2000'den SC'ye simplex zırhlı fiber optik yama kabloları zırhlı yama kablosu atıcı
| Bağlayıcı 1: | E2000 |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC |
| Çekirdek: | Simpleks |

