Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fibre cable ] eşleşme 472 Ürünler.
MU APC Optik Fiber Bağlantısı / MU UPC Fiber Optik Bağlantıları
| Tip: | SMA |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| Mod: | Çok modlu, MM |
Un-assebly ST Optical Fiber Connectors 98N Pull Strength Mono Mode 0.9 3.0 mm
| Tip: | ST/UPC |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
144 çekirdekli SM Monomod Yüksek Dezyity Rack Mount Optik Fiber MPO MTP Patch Panel Rack Mount Box
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
| Boyut: | 480x245x1U |
Mono Mode FTTH FC SM MM Fiber Patch Kablosu için Fiber Optic Bağlayıcılar
| Tip: | FC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Single Mode Fiber Optic Connectors / Fiber Optic SC Connector Pre Assemly
| Tip: | SC |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, mavi, bej |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Plastic Optical SC UPC Fiber Connector 0.2dB low insertion loss with ISO9001
| Type: | SC/UPC |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Insertion loss: | 0.2dB |
FTTH CATV ST / APC Type Fiber Optic Connector Twist Lock With 2.5 MM Ferrule
| Tip: | ST/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
SM SC / APC Simplex Fiber Optic Connectors Housing Set 0.2dB RoHS ile düşük ekleme kaybı
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
DIN Fiber Optic Connectors With Ceramic Ferrule For DIN Patch Cord (DIN Patch Cord) DIN Pigtail (DİN Pıça Kuyruklu)
| Türü: | DIN/UPC |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Ekleme Kaybı: | 0.2dB |
YOFC G655 SM Tek Modlu Optik Fiber Kablo Montajı İçin Çıplak Fiber Core
| Malzeme: | Optik lif |
|---|---|
| Adı: | Optica çıplak elyaf |
| Length: | 50.4km |

