Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ tight buffered fiber optic cable ] eşleşme 80 Ürünler.
SC/APC Fiber Optic Fast Connector for 0.9mm Cable with Low Insertion Loss 0.2dB and High Return Loss 50dB
| Bağlayıcı tipi: | SC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | Yeşil, Siyah |
ESC250D APC Yeşil Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konnektörler IL 0.2dB RL 55dB İnterferometre Geçiş
| P/N: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
0.2dB Fiber Optik Hızlı Bağlantı Parçası Telekomünikasyon FTTH ESC250D APC 3D Geçiş
| P/N: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
PP ABS + PC Anten Fiber Optik Ekleme Muhafazası / Bağlantı Kutusu Muhafazası
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 2 dışarı 2 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
FTTH Şekerleme Açık Fiber Optik Ek Kapatma / Ortak Kapama Fiber Optik 16 Çekirdek
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 2 dışarı 2 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Viettel FTTH SC APC Fiber Optik Hızlı Konektörler Uzunluğu 55mm Fiber Gerginliği 4N
| P/N: | KCO-FC-55-SCA |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.3dB |
Fiber Optic Field Assembly Connector SC / APC High Efficiency For 3.0 MM Cables
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | Yeşil |
Black SC/APC Single Mode Single Fiber Optical Patch Cable 7.0mm LSZH PE PVC
| Bağlayıcı 1: | LC, SC, MPO, MPO/APC, SC/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC, SC, MPO, MPO/APC, SC/APC |
| Çekirdek: | 1 çekirdek, tek fiber |
2000m 4.8mm 2 Çekirdekli FTTA Fiber Optik Yama Kablosu, Dış Mekan LSZH Ceket ve Çelik Makara ile
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
SC APC FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlantı G657 KCO-SCA-1803
| P/N: | KCO-SCA-1803 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.3dB |

