Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ tight buffered fiber optic cable ] eşleşme 80 Ürünler.
Çok Modlu MM Bej Fiber Optik Hızlı Konektör SC UPC Saha Montaj Konnektörü
| P/N: | KCO-SC-MM-60 |
|---|---|
| Renk: | Bej |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | FTTH saplama kablosu |
| Elyaf: | Tek mod |
Quick Fiber Optic Field Installable Connector LC UPC Return Loss 50 dB
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Elyaf: | Tek mod |
ST Singlemode Fiber Optic AFL Fast Connector Straight Through Field Assembly
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | ftth saplama kablosu, 0,9~3,0 mm kablo |
| Elyaf: | Tek mod |
Multimode 55mm FC / UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı 2.0mm, 3.0mm
| Bağlayıcı tipi: | FC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3mm/2mm kablo |
| Renk: | Siyah |
KCO-L925B 45mm FTTH Fiber Optic Mekanik Splicer Rep Quang
| P/N: | KCO-L925B |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
KCO-L925B SC APC UPC FTTH Bırak Kablo Mekanik Ekleyici
| P/N: | KCO-L925B |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
ONU 60mm SC APC Fiber Optik Konnektör FTTH KCO-SCA-6001
| P/N: | KCO-SCA-6001 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
60mm Uzunluk UPC SC Fiber Optik Konnektör FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/N: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
SC / UPC SOC Sıcak Eriyik Ekleme On Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı 0.9 2.0 3.0mm G652D G657A
| P/N: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |

