5G BAZ İSTASYONU İÇİN FTTA DIŞ SU GEÇİRMEZ FİBER OPTİK KONEKTÖRLÜ CPRI YAMA KABLOSU

May 13, 2022
hakkında en son şirket haberleri 5G BAZ İSTASYONU İÇİN FTTA DIŞ SU GEÇİRMEZ FİBER OPTİK KONEKTÖRLÜ CPRI YAMA KABLOSU

KOCENT OPTEC LIMITED, pasif fiber optik ürünlerin lideridir.Şirket Shenzhen City, Guangdong Provice, Çin merkezlidir.

 

CPRI fiber patch kablo, dış mekan fiber kablo uygulamaları için ideal tasarımdır.Bu tür bir ürün, dış ortam koşulları için FTTA(fiber to the Antenna) program gereksinimlerini karşılayabilir.Özellikle 3G, 4G, Baz istasyonunda (BBU'dan RRU'ya).CPRI fiber patch kablosu hızla standart konektör arayüzü haline geliyor.

 

CPRI LC Dış Mekan Kablo Grupları FTTA CPRI Kablo, dış mekan fiber kablo uygulamaları için ideal tasarımdır.Bu tür bir ürün, dış ortam koşulları için FTTA(fiber to the Antenna) program gereksinimlerini karşılayabilir.Özellikle 3G, 4G, Baz istasyonunda (BBU'dan RRU'ya).CPRI fiber patch kablosu hızla standart konektör arayüzü haline geliyor.

Mobil ağ operatörlerinin, sürekli yüksek bant genişliği büyümesine ayak uydurmak için ağ altyapılarını modernize etmeleri artık her zamankinden daha fazla gerekli.Abone beklentilerini karşılamak için birçok mobil operatör, eski "bakırdan antene" altyapıdan antene fiber (FTTA) altyapılarına geçiş yapıyor.Ayrıca, LTE hizmetlerine kapasite ve kapsama eklemek için dağıtılmış anten sistemi (DAS) ağları ve küçük hücreler kullanıyorlar.DAS üreticileri, baz istasyonları ve DAS ana uçları arasında go-to-arayüz olarak CPRI protokolünü giderek daha fazla kullanıyor.

 

Ortak Genel Radyo Arayüzü (CPRI) standardı, Radyo Ekipmanı Kontrolü (REC) ve Radyo Ekipmanı (RE) arasında bir arabirim tanımlar.Çoğu zaman, CPRI bağlantıları, hücre siteleri ve baz istasyonları arasında veri taşımak için kullanılır. CPRI'nin amacı, bir radyo alıcı-vericisi arasındaki bakır veya koaksiyel kablo bağlantısının değiştirilmesine izin vermektir (örneğin, cep telefonu iletişimi için kullanılır ve tipik olarak bir kulede bulunur) ve bir baz istasyonu (tipik olarak yere yakın bir yerde bulunur), böylece bağlantı uzak ve daha uygun bir konuma yapılabilir. Bu bağlantı (genellikle Fronthaul ağı olarak adlandırılır), birden fazla uzak baz istasyonunun bulunduğu bir kuruluma fiber olabilir. servis edilebilir.Bu fiber, çok modlu iletişimi destekler ve tek modlu iletişimi desteklemez.Fiber ucu, Küçük form faktörlü takılabilir alıcı-verici adı verilen alıcı-verici cihaza bağlanır.

 

hakkında en son şirket haberleri 5G BAZ İSTASYONU İÇİN FTTA DIŞ SU GEÇİRMEZ FİBER OPTİK KONEKTÖRLÜ CPRI YAMA KABLOSU  0