Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic adaptor ] eşleşme 163 Ürünler.
Drawer Fiber Optic Terminal Box Rack Mountable Patch Panel With FC adapter
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Fiber Optic Distribution Panel 1U 24 Cores Fix Type , Optical Terminal Box
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
|---|---|
| İade Kaybı: | 55 dB |
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
1U 12 çekirdekli fiber optik terminal kutusu çelik malzemesi ile 19' dağıtım çerçevesi için
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
|---|---|
| Uygulama: | 19' fiber optik dağıtım çerçevesi |
| Kapasite: | 12 elyaf |
Outdoor ODF Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Unit 8 Cores Anti Corrosion
| Malzeme: | ABS, PC, ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
WM ODF Fiber Optic Terminal Box for Splitter , Wall Mount Fiber Termination Box Water-proof
| Kapasite: | 48 lif |
|---|---|
| Başvuru: | Duvara montaj, WM, Dış mekan |
| Malzeme: | Çelik, |
19 inç 720 çekirdekli fiber optik terminal kutusu 0.15dB ekleme kaybı optik dağıtım çerçevesi ile
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu UV Koruması ve Yaşlanma Karşıtı Malzeme
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-ODP-16B Fiber Optik Terminal Kutusu Dağıtım Bağlantı Kutusu Damla Direnci
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Fibre Optic Termination Box Fiber Optic Termination Panel for SC LC Adapters ITB 12 cores
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTC Indoor 8 Cores Fo Fiber Optic Termination Box ITB Wall Mount
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Bağlayıcı: | ST, FC, LC, E2000 vb. |
| Başvuru: | iç mekan, bilgisayara fiber, FTTC |

