Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic adaptor ] eşleşme 163 Ürünler.
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | KCO fırlatma kutusu |
|---|---|
| Başvuru: | OTDR lansmanı |
| Çekirdek Sayısı: | Simpleks |
Wall Pole Mountable 288 Cores Fiber Optic Splice Closure Enclosure Box KCO-JCD-288
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 8 ports |
| Cable diameter: | 10.0~17.0mm |
Kırmızı fiber optik adaptörü FC UPC APC Metallik, Flanş Simplex ile uzun boylu
| Tip: | FC Oblong |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Metalik |
0.10dB Fiber Optical Simplex Adaptörü ST Toz Kapaklı Metal Oksalak Simplex
| Tip: | ST Dikdörtgen |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Metalik |
Violet OM4 LC Fiber Optic Duplex Adaptörü Flanş Yüksek Hassaslıklı Hizalama ile
| Tip: | LC/OM4 |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Plastik |
Fujikura FSM-80S Fiber Optic Fusion Splicer , Fiber Optic Tools
| Ortalama Ekleme Kaybı: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Gerginlik testi: | 2,0K |
| Elyaf: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
MPO / APC Fiber Optik Kablo Adaptörü Tek Mod Simplex Yüksek Dönüş Kaybı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Cassette 96 Cores Fiber Optic MPO MTP Patch Cord 1U 19" Patch Panel
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MTP MPO Fiber Optic Breakout Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
Dörtlü LC APC Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tekli Orta Çoğaltıcı Plastik Malzeme
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | 4 yol |

