Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic adaptor ] eşleşme 163 Ürünler.
Auto DVP-740 Fiber Optic Fusion Splicer Machine for FTTH 2.0N Tention Test
| Average splice loss: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Tention test: | 2.0N |
| Fiber: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
DIN Fibre Optic Coupler Fibre Adapter DIN/APC Sigle Mode For Patch Cables
| Type: | DIN, DIN/APC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Square FC Bare Fiber Adapter SXSM 123um - 127um Ferrule Diameter
| Type: | FC/UPC, FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Toz Cap Simplex ile Kompakt SC / APC Optik Fiber Adaptör
| Türü: | SC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
Identifier Fiber Optic Tools , Fiber Optic Test Equipment For Fiber Testing
| Model: | KCO3306B |
|---|---|
| Cable: | 250um, 900m, 2.0mm, 3.0mm |
| Length wave: | 800~1700 nm |
Nokia NSN Önyükleme Zırhlı Fiber Optik Pigtail Kablolar SC LC MPO E2000 Dubleks OM3 OM4 OM5
| konektörü 1: | LC, SC, MPO |
|---|---|
| konektörü 2: | LC, SC, MPO |
| Çekirdek: | dubleks, 2 çekirdek |
OTDR Fiber Optik Fırlatma Kutusu 100m 200m 300m 500m SM MM SR Polipropilen Malzeme
| P / N: | KCO-OTDR Lansman-100m |
|---|---|
| Uygulama: | OTDR testi |
| çekirdek sayısı: | Simplex |
19 İnç Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli 2U 96 Çekirdekli SC Dubleks Çekmece Tipi Terminal Kutusu
| Bağlayıcı 1: | Sc dubleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Quad |
| Boyut: | 485*300*2U |

