Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic fittings ] eşleşme 181 Ürünler.
FTTH Hat İçi Yatay Fiber Optik Ek Kapatma 2 4 Çekirdekli KCO-H0202-MK 1 inç 2 çıkış
| türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3 port |
| Kablo çapı: | 2.0~5.0mm |
36 Port 3D Pass FC UPC Fiber Optik Konnektör Parlatma Aparatları
| P / N: | KCO-4JIG-FCU-36 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC / UPC konektörü |
Yüksek yoğunluk 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Panel Terminal Box
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
| Boyut: | 480x245x1U |
Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Ağlar için 1U Rack'ta 96 Çekirdekli 19 inç Hyperdensity MPO MTP Yama Paneli
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 480x245x1U |
MTRJ Fiber Optic Patch Cord, MT-RJ Multimode Duplex Fiber Optic Patch Kablosu
| Bağlayıcı 1: | MTRJ |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | MTRJ, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks |
Çok Modlu OM2 50/125 LC Uniboot Fiber Optik Yama Kabloları LSZH PVC 10m 15m 20m 30m 40m
| Bağlayıcı 1: | LC/UPC Tek Önyükleme |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC Birim Önyüklemesi, SC Tek Önyükleme |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
LSH SC / APC Fiber Optik Yama Kablosu LSZH PVC FTTH Otomatik Deklanşör Konektörü Anti Rotasyon Koruma
| bağlayıcı: | LSH SC / APC |
|---|---|
| Modu: | Tek modu |
| Kapak: | PVC, LSZH |
1 * 16 2 * 16 SC DLC Fiber Optik Ek Yeri Kapatma, 1 Out 4 Fiber Optik Ortak Kapatma
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 6 dışarıda 1 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
KCO-L925B 45mm FTTH Fiber Optic Mekanik Splicer Rep Quang
| P/N: | KCO-L925B |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Fiber Optik Konnektör Yüksük 3D Parazit Test Cihazı Yama Kablosu Üretim Makinesi
| P/N: | KCO-3D-2600 |
|---|---|
| Seviye: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | her türlü konnektör |

