Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic fittings ] eşleşme 181 Ürünler.
Original Ripley Miller Fiber Optic Cable Stripper Line FO 103-S Stripping Pliers
| Malzeme: | maden |
|---|---|
| Başvuru: | FTTH, CATV |
| Çap: | 250um |
OTDR Tester KCO-TL0300 Time Domain Reflectometry Fibers Optical Cable Testing Devices
| Modeli: | KCO-TL0300 |
|---|---|
| Dinamik aralık: | 37 dB'ye kadar |
| Kısa Mesafe Çözünürlüğü: | 8cm |
LC UPC Fiber Optik DWDM ABS Modüler 100G 50GHz 9CH FTTH
| Paket: | ABS KUTUSU |
|---|---|
| kanal numarası: | 9CH |
| Elyaf Türü: | Tek mod |
Pen Type Cleaver Optical Fiber Cutter Tungsten Steel For Bare Fiber Adapters
| Malzeme: | Tungsten çeliği |
|---|---|
| Renk: | Siyah, metal rengi |
| Başvuru: | çıplak fiber adaptör |
ABS Kutusu 9CH Fiber Optik DWDM SC APC Konektörü FTTx için Tek Mod
| paket: | ABS Kutusu |
|---|---|
| Kanal numarası: | 9CH |
| lif türü: | Tek mod |
Demux CWDM Rackmount Patch Panel Fiber Optik 8 Kanal Düşük PDL
| paket: | Çelik bant patch panel |
|---|---|
| Kanal numarası: | 8 Kanal |
| lif türü: | Tek mod |
144 Çekirdek Fiber Optik Ekleme Kapatma Ortak Kutu PC Malzeme IP65 KCO-H22120 FTTH
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Corrosion Resistance Fiber Optic Splice Closure Mini Optical Fiber Enclosure 48 cores
| Type: | Inline, horizontal type |
|---|---|
| Min. capacity: | 4 cores |
| Max capacity: | 48 cores |
Waterproof Plastic Fiber Optic Splice Closure Inline Type PC 192 Cores
| Type: | Inline, horizontal type |
|---|---|
| Min. capacity: | 4 cores |
| Max capacity: | 192 cores |
24 Cores Fiber Optic Splice Closure Fiber Optic Splice Case For FTTH
| Type: | In-line type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
| Min. capacity: | 4 cores |

