Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic fittings ] eşleşme 181 Ürünler.
Single Tube 60mm PET Fiber Optic Cable Protection Sleeve Fusing Tools
| Uzunluk: | 60mm, 45mm, 40mm |
|---|---|
| Dış çap: | 3,0 mm |
| Çelik tel çapı: | 1,2 mm, 1,5 mm |
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | KCO fırlatma kutusu |
|---|---|
| Başvuru: | OTDR lansmanı |
| Çekirdek Sayısı: | Simpleks |
Fujikura FSM-80S Fiber Optic Fusion Splicer , Fiber Optic Tools
| Ortalama Ekleme Kaybı: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Gerginlik testi: | 2,0K |
| Elyaf: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
Handheld Fiber Optic Fusion Splicer Machine 0.01dB - 0.04dB , DVP-750 Fusion Splicer
| Ortalama ekleme kaybı: | 0.01dB ~ 0.04dB |
|---|---|
| Lif: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Elyaf çapı: | 80 ~ 150 um |
CE Standards Fiber Optic Test Laser Pen , Fiber Optic Visual Fault Locator Pen
| P/N: | KCO-Lazer kalem |
|---|---|
| Deneme süresi: | 3~50km |
| Çıkış Gücü: | 5~50mW |
Wire Fibre Optic Fusion Splicer / Fiber Optic Splicing Machine Sumitomo Type-81c
| Ortalama Ekleme Kaybı: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Elyaf: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
| Üniversal kelepçe: | 250 nm, 900 nm |
FTTH / CATV Miller ACS / ACS- K Armored Cable Slitter Fiber Optic Tools
| Malzeme: | maden |
|---|---|
| Başvuru: | FTTH, CATV |
| Çap: | 8mm-28,6mm |
Auto DVP-740 Fiber Optic Fusion Splicer Machine for FTTH 2.0N Tention Test
| Average splice loss: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Tention test: | 2.0N |
| Fiber: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
FTTx/MDU Optical Fiber OTDR Tester Fiber Optic Tools Max-710B
| Modeli: | Maksimum-710B |
|---|---|
| Dinamik aralık: | 37 dB'ye kadar |
| Kısa Mesafe Çözünürlüğü: | 5 cm |
Zinc Alloy Steel CR12 FTTH Fiber Optic Drop Cable Stripper Fiber Optic Tools
| Malzeme: | maden |
|---|---|
| Başvuru: | FTTH, CATV |
| Boyut: | 30x110x20 mm |

