Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic fittings ] eşleşme 181 Ürünler.
KCO-V14-144-HT 1 In 4 Out 24 Core IP67 CV015 Fiber Optical Splice Enclosure Kutusu
| Türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 1'de 4'te |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
Telekomünikasyonlar için özelleştirilmiş Pigtail Length Rugged Fiber Optic Terminal Box
| Adaptör Tipi: | SC/LC/FC/ST |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Duvara Montaj, Direk Montaj |
| Elyaf Türü: | Tekli mod/Çoklu mod |
Outside 1x32 Fiber Optic Splice Closure Box 2 In 2 KCO-GJS114
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 6 in 8 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
Otomatik Panjur Bağlantısı Fiber Optik Yama Kabloları Tek Mod LSH SC / APC LC / APC
| bağlayıcı: | LSH SC / APC, LSHLC / APC |
|---|---|
| Modu: | Tek modu |
| Kapak: | PVC, LSZH |
KCO-L925B SC APC UPC FTTH Bırak Kablo Mekanik Ekleyici
| P/N: | KCO-L925B |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
96fo Su geçirmez kubbe dikey ısı küçültü Fiber Optic Splice Kapama 1 in 3 Out
| Türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
96fo 4 Port Dikey IP65 Fiber Optik Kablo İpliş Kapısı KCO-V13-96-ZG
| türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
ABS PPR PC 1in 5out 6 Port Dome Dış Su geçirmez Optik Fiber Splice Kutusu
| türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | Beş kişiden biri dışarı çıktı. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
19 Inch Sliding Type Rack Mount SC LC FC ST Portları ile Fiber Optic Patch Panel
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*1U |
SM 9/125 E2K Fiber Optik Yama Kablosu, E2K Fiber Optik Jumper 10m 20m 50m 100m
| Bağlayıcı 1: | E2000/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | E2000/AOZ |
| Çekirdek: | Simpleks |

