Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
1x2 PLC Ayırıcı ile 10 Çekirdek Önceden Bağlantılı Fiber Optik Terminal Kutusu, FTTx Ağları için TCO'yu %15-30 Oranında Azaltır
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
LC SC FC Multimode Fused 1x2 Fiber Optic Splitter MM FBT Coupler
| Cable Material: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Cable length: | <1.0m |
| Cable diameter: | 2.0mm, 3.0mm |
GPON EPON FTTH 1x8 Multimode Fiber Optic Splitter , OM3 Optical Fiber Coupler 50/125
| Type: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
Wall Pole Mountable 288 Cores Fiber Optic Splice Closure Enclosure Box KCO-JCD-288
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 8 ports |
| Cable diameter: | 10.0~17.0mm |
Düzleştirme Tip 24 Portlar SC Simplex Fiber Optical Patch Panel 1U 19 Inch Rack Mount Dağıtım Kutusu
| Bağlayıcı 1: | SC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*1U |
1U 12 Port 19 İnç SC Dubleks Fiber Optik Yama Paneli, Soğuk Haddelenmiş Çelikte Özelleştirilmiş Logo ve OEM ODM Hizmeti
| Bağlayıcı 1: | Sc dubleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Quad |
| Boyut: | 485*300*1U |
Yüksek yoğunluk 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Panel Terminal Box
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
| Boyut: | 480x245x1U |
PM Polarizasyon Fiber Optik Ayırıcı Sirkülatörün Bakımı 3 Port FC APC Tek Modlu
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Tip: | 1*2 1x2 |
Multimode OM3 Fiber Optical Coupler PLC Splitter 1*2 1*4 1*8 SC LC FC ST Bağlantısı
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
2/4/6/8 Bağlantı Noktalı MST Kutusu Çok Bağlantı Noktalı Servis Terminali 5G FTTA Clorure Fiber Optik Hub
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-02C |
| Renk: | Siyah |

