Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
PLC 1x32 1:32 1*32 PLC Optik Bölücü Mini Çelik Tüp SC Bağlantısı 0.9mm LSZH
| Paket türü: | Mini Tüp |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
1 x 16 Blockless Low PDL Passive Optical Splitter Fiber Optic G675A , FTTH Splitter Insertion Loss
| Tip: | 1x16 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| il: | < 14.0dB |
Kubbe Tipi Fiber Optik Ek Kapatma, Fiber Optik Ortak Kutu 1 6 Out KCO-05A-32
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 6 dışarıda 1 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Cable Television 1x32 Port Rack Mount Splitter Passive ABS Box , Optical Splitter Loss
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
PLC Splitter için 12 Çekirdek Min Kapasiteli Fiber Optik Bağlantı Kutusu Yatay Tip
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 6 dışarıda 1 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
1 * 16 2 * 16 SC DLC Fiber Optik Ek Yeri Kapatma, 1 Out 4 Fiber Optik Ortak Kapatma
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 6 dışarıda 1 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
1: 32 ABS Modüler Kutusu Tipi PLC Optik Bölücü 1x32 1*32 2.0mm SM G657A
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
| Bölünmüş yol: | 1 yollu giriş ve 32 yollu çıkış |
Outdoor 1x16 Optical Splitter Splice Box 4 Cable Ports Water Proofing KCO-GJS114
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 2 in 2 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
Düz ışık dalgası devresi 1:8 PLC Optical Splitter FC APC adaptörü, Tek Mod Fiber Splitter 1x8
| PDL: | <0.2dB |
|---|---|
| il: | 10.8 dB |
| Elyaf Tipi: | Tekli mod G657a1 |

