Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
16.2dB Insertion Loss Fibre Optic Splitter Gigabit Passive Optical Network ABS 1 x 8
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/UPC,LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 50/125 um veya 62,5/125 um SMF-28e veya müşteri tarafından belirlenir |
FTTH Fiber Optic ABS Box PLC Splitter / Corning Optical Fibre Splitter 1 x 4 Type
| Tip: | 1x4 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC/APC, FC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Outside 1x32 Fiber Optic Splice Closure Box 2 In 2 KCO-GJS114
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 6 in 8 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
FTTH Suya Dayanıklı Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Bağlantı Noktalı SC APC Optik Dağıtım Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
FTTH Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Çekirdek SC Bağlantı Noktası NAP Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
48 çekirdek 32 Port FTTH Fiber Optic Terminal Box 340*260*110mm Boyutları Dışarıda Dağıtım için
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Bağlayıcı: | SC |
1*8 Fiber Optic Splitter 4 Port KCO-3348-18SC SC UPC Duvar Montajı Fiber Optic Kapalı Kutusu
| türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 Bağlantı Noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Düşük Ekleme Kaybı ve Yüksek Güvenilirlik için SC/APC Konnektörlü ve Raf Montajlı 1x32 Fiber Optik PLC Ayırıcı
| Paket türü: | LGX kutusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
16 Port Kapasitesi FTTH Uygulamaları için 1x8 Splitter ile IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-TK-208 |
| Renk: | Gri / Siyah / Özelleştirilmiş |
Mini Tip 1x16 1:16 1*16 PLC Optik Bölücüler SC UPC APC G657A Fiber Kablo
| Paket türü: | Mini Tüp |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 1.5m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |

