Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
FTTH uygulamaları için 16 fiber kapasitesi olan IP65 16 portlu fiber optik bitiş kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
ABS + PC malzemesi ve duvar veya direk montajı için SC / ST / LC / FC / E2000 bağlantıları ile su geçirmez IP65 Fiber Optic Distribution Box
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
OM4 MPO MTP Fiber Patch Cord LC SC Bağlantısı 8 12 24 Core Pink Violet LSZH
| Bağlantı: | MPO |
|---|---|
| Fiber: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
Veri Merkezi için 16 Çekirdekli MPO Yama Kablosu LC FC ST SC Fiber Optik Konektör
| bağlayıcı: | MPO |
|---|---|
| lif: | SM, OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
FTTC Indoor 8 Cores Fo Fiber Optic Termination Box ITB Wall Mount
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Bağlayıcı: | ST, FC, LC, E2000 vb. |
| Başvuru: | iç mekan, bilgisayara fiber, FTTC |
19 inç 2U 48 Port SC Simplex LC Duplex Fiber Optic Patch Panel Kutusu Soğuk Çelik Yapısı ile
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*2U |
Mini Tube Blockless Type Fiber Optic PLC Splitter 1x16 2x16 0.9mm Pigtail diameter
| Type: | 1x16, 2x16 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
4port FDB Açık Fiber Optik Terminal Dağıtım Kutusu FTTH 1x4 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
1 x 32 Blockless PLC Planar Lightwave Circuit Splitter with FC UPC Connector
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,5m |
| il: | < 17.0dB |

