Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
Açık hava fiber dağıtımı için kolay işleme sahip kompakt boyutlu 16 portlu fiber optik terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
1x2 Multimode OM3 Fiber Optic Cable Splitter , customized ABS Box PLC Splitter
| Type: | 1xN, 2xN |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
WM ODF Fiber Optic Terminal Box for Splitter , Wall Mount Fiber Termination Box Water-proof
| Kapasite: | 48 lif |
|---|---|
| Başvuru: | Duvara montaj, WM, Dış mekan |
| Malzeme: | Çelik, |
Su Geçirmez IP65 Fiber Optik Bölücü Kutusu Dağıtım Terminali Splice Bağlantı Kutusu
| Parça numarası: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS + PC |
| Renk: | Beyaz / siyah / özelleştirilmiş |
ABS + PC Fiber Optic Terminal Kutusu 16 Fiber Splice Kapasitesi ve Dış FTTH Dağıtım Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
16 Çekirdek Duvara Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
Dış Fiber Optic Terminal Box 24 Port FTTH Ağları için 120 Fiber Splice Kapasitesi ile IP65 Su geçirmez
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FC / APC Single Mode 1310/1550nm Dual Windows Fiber Optic 1*2 Fused Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | <1,0m |
| Kablo çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
G652D G567A1 G657A2 1 çekirdek 2 çekirdek 4 çekirdek 12 çekirdek LSZH PVC FTTH Drop Optik Kablo
| Malzeme: | LSZH |
|---|---|
| Adı: | 1 çekirdekli FTTH saplama kablosu |
| Uzunluk: | 100m, 200m, 500m, 1km, 2km |
16 Port Fiber Optic Termination Box, 1x16 PLC Splitter Kapasitesi ve Huawei Mini SC Bağlantısı ile FTTx Ağları
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

