Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
SC APC Dışarıdaki IP65 4 çekirdekli optik fiber sonlandırma kutu CTO dağıtım kutu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
1'e 32 G657A1 Pasif Ayırıcı Tek Modlu Raka Monte Edilmiş 1:32 PLC Ayırıcı
| il: | 16.5 dB |
|---|---|
| Liman: | 1'den 32'ye |
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
2port FDB Açık Fiber Optik Terminal Kutusu FTTH IP67 Sugeçirmez 1x2 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
SC/UPC Pasif Fiber Splitter 1x2 1:2 1*2 Ekleme Tipi LGX PLC Splitter
| Paket türü: | LGX uç tipi |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*2 1x2 1:2 |
Planar Waveguide 1x2 PON GPON Splitter Optical Fiber 0.9mm 1.5m LSZH
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC, FC/APC, SC/UPC, LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
12 Cores 4 Ports Fiber Optic Terminal Box Full Loaded Pole Mount KCO - FXX -12
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Cable Port: | 4 cable ports |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
72 Ports SMC Fiber Optic Terminal Box , Outdoor Wall Pole Mount Ftth Distribution Box Cross Cabinet
| Material: | SMC |
|---|---|
| Cable Port: | 6 cable ports |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
Su Geçirmez IP68 Fiber Optik Muhafaza 1 X 64 Splitter Splice 288 Çekirdek
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 6 dışarıda 1 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
1:8 Modüler Tipi SC/APC 2.0mm 1.5m ABS Kutusu 1x8 1*8 Fiber Optical PLC Splitter
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |

