Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic splitter ] eşleşme 318 Ürünler.
FTTH/FTTA ağları için 4 portlu kapalı IP55 Fiber Optic Termination Box 4 çekirdek kapasitesi
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB04D-GJ |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Duvar Tipi Fiber Optik Dağıtım Terminal Kutusu Kapalı FTTH FTTB 24port Çift Kapılı
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
FTTH Ağlarında Duvara veya Direğe Montaj için ABS+PC Malzemeli 12 Port IP65 Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
24 Core Outdoor IP65 FTTH Drop Kablosu için 24 Portlu Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
SS316 Optik Parlatma Armatürü Jig 48 Pozisyonlu Yama Kablosu LC PC
| İsim: | Fiber Optik Parlatma Armatürü Jig |
|---|---|
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
16 Çekirdek Ftth Fesih Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 16 Kablo Bağlantı Noktaları
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
KCO-0416B FTTX ağları için 16 çıkış 2x1x8 Splitter seçeneği ve ABS + PC malzemesi ile optik fiber dağıtım kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Outdoor 12 Ports FTTH GPON FTTB Optical Fiber Distribution Box KCO-FDB-12D
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
FTTH 24 Liman Fiber Optik Terminal Kutusu KCO-FDB-24G Dış Mekan Su Geçirmez ABS PC Malzeme
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Patch Panel Rack Mounted 1U
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

