Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
FTTH Suya Dayanıklı Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Bağlantı Noktalı SC APC Optik Dağıtım Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
FTTH Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Çekirdek SC Bağlantı Noktası NAP Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
32 Bağlantı Noktası 48 Çekirdek IP65 FTTH Optik Terminal Kutusu Dağıtımı FDB FAT Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0348-MK |
| Renk: | Beyaz |
FTTC Indoor 8 Cores Fo Fiber Optic Termination Box ITB Wall Mount
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Bağlayıcı: | ST, FC, LC, E2000 vb. |
| Başvuru: | iç mekan, bilgisayara fiber, FTTC |
Outdoor 12 Ports FTTH GPON FTTB Optical Fiber Distribution Box KCO-FDB-12D
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Indoor Fiber Optic Terminal Box , Drop Cable Protection Box Adapter Box 1 Cores SC / APC
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör: | SC, LC, FC |
KCO-FTB16D Duvar Montajlı Fiber Optic Terminal Kutusu SC/APC Adaptörü ve Pigtail ile FTTH için 16 Port
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
FTTH GPON Fiber Optic Din Rail Terminal Splice Box OM4 LC 24 Ports KCO-DINRAIL-LC-OM4-24
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 1 kablo bağlantı noktası |
| Adaptör bağlantı noktaları: | 6 Liman |
Outdoor Fiber Optic Cross Connect Cabinet SMC Steel IP67 72 cores 96 cores 144 cores 288 cores
| Material: | Steel |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
4port FDB Açık Fiber Optik Terminal Dağıtım Kutusu FTTH 1x4 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

