Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
Uzay Tasarruflu Fiber Optik Terminal Kutusu IP65 Koruma Seviyesi Kolay Kurulum
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
48 çekirdek 32 Port FTTH Fiber Optic Terminal Box 340*260*110mm Boyutları Dışarıda Dağıtım için
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Bağlayıcı: | SC |
Waterproof Fiber Optic Terminal Box 12 Fo ODF Closures for FTTB Cables
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, plastik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
24 Cores ODF Optical Fiber Termination Box / Distribution Box Rubber Strip
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, plastik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
LC Dubleks Fiber Optik Ön Panel FTTH Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-ODB-72A 72 Port Fiber Optik Terminal Kutusu 96 Fiber Duvar Kutup Dağı Metalik Tipi
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
FTTH ve FTTB Uygulamaları için 2 Çekirdekli 1 Portlu LC Quad Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
KCO-0416B FTTX ağları için 16 çıkış 2x1x8 Splitter seçeneği ve ABS + PC malzemesi ile optik fiber dağıtım kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

