Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
48 Cores LC Single Mode Pigtails Drawer Fiber Optic Terminal Box Slide Patch Panel
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
|---|---|
| İade Kaybı: | 55 dB |
| Bağlayıcı: | LC Dubleks |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Duvara Monte Fiber Optik Terminal Kutusu, 0.15dB Ekleme Kaybı ve İç Mekan Uygulamaları için ABS/PC Malzemesi
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
Açık hava fiber dağıtımı için kolay işleme sahip kompakt boyutlu 16 portlu fiber optik terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 Port Fiber Optic Termination Box, 1x16 PLC Splitter Kapasitesi ve Huawei Mini SC Bağlantısı ile FTTx Ağları
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
55 DB Dönüş Kaybı Fiber Optik Terminal Kutusu / Ağ Sonlandırma Kutusu ABS Ve PC Malzemesi
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
FTTH Ağlarında Duvara veya Direğe Montaj için ABS+PC Malzemeli 12 Port IP65 Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTx Ağları için 220x140x55mm Boyutlu 16 Port Kapasitesi IP55 Kapalı Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-0116S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
KCO-FDB-8C Outdoor Waterproof 8 Cores Fiber Optic Splitter Box ABS + PC FTTH FTTB
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-P100A Optik Dağıtım Kutusu Splitter Kapatma Kavşağı Ortak Kutusu
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |

