Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
FTTH CATV 1*32 Ayırıcı 24 Port Fiber Optik Terminal Kutusu FDB Kutusu Su Geçirmez SC LC FC ST
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 60db |
16 Port FTTH Drop Kablo Port Fiber Access Terminal Box 16 Fiber Kapasitesi ve ABS + PC malzemesi
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
İç Mekan 4 Çekirdekli Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, 50N Çekme Kuvveti ve -45~+85 Sıcaklık Direnci
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
Çelik 24 çekirdekli fiber optik dağıtım kutusu, FTTX uygulamaları için 19' standart ve 1.0 mm kalınlığı
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
|---|---|
| Uygulama: | 19' fiber optik dağıtım çerçevesi |
| Kapasite: | 24 lif |
16 Çekirdek Duvara Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
4 Portlu İç Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu, ABS+PC Malzeme ve SC/FC/ST/E2000/LC Adaptörlerle 210x110x30mm
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-04W |
| Renk: | Beyaz Gri |
Dış Mekan IP65 Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, 48 Portlu ve Duvar veya Direk Montajı için 1*32 2*32 Ayırıcı ile
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODP-32G |
| Renk: | Beyaz Gri |
FTTH Mini Splitter için ABS + PC malzemesi ile 24 Port Dış IP65 Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24B |
| Renk: | Siyah |
6CH CWDM Pasif Fiber Optik Çoklayıcı LC UPC Dubleks Adaptör
| paket: | ABS kutusu |
|---|---|
| Kanal numarası: | 6CH |
| lif türü: | Tek mod |
Multi-Operator Fiber Optic Terminal Box FTTH Indoor 48 Port SC Simplex 6 Tepsisi ve 450x180x150mm Boyutları ile
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

