Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
Outdoor Water Proofing 8 Cores Fiber Optic Splitter Terminal Box FTTH FTTB KCO-FDB-8C
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Uniboot LC Tek Modlu OS2 Fiber Optik Yama Kablosu 10m 15m 20m 30m LSZH
| Bağlayıcı 1: | LC/UPC Tek Önyükleme |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC Birim Önyüklemesi, SC Tek Önyükleme |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
FTTH CATV Fiber Optic Terminal Box For Fiber CATV Networks Socket Face Plate (Fiber CATV Ağları için FTTH CATV Fiber Optic Terminal Kutusu)
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Duvar üzerine monte edilmiş FTTH dağıtım kutusu, kapalı fiber optik sonlandırma için 8 portlu IP55 dereceli su geçirmez mühürleme
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-08W |
| Renk: | Beyaz Gri |
Dış Fiber Optic Terminal Box 24 Port FTTH Ağları için 120 Fiber Splice Kapasitesi ile IP65 Su geçirmez
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
8 çekirdekli 12 fiber ABS+PC malzemesi fiber optik terminal kutusu FTTH için optik dağıtım kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH/FTTA Uygulamaları için 12 Fiber Kapasiteli ve ABS+PC Malzemeden Üretilmiş 8 Portlu Dış Mekan Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 çekirdekli IP55 koruması ve iç duvar montajı için 1x16 PLC Splitter ile Fiber Optic Terminal Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-0116S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Outdoor ODF Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Unit 8 Cores Anti Corrosion
| Malzeme: | ABS, PC, ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTH Uygulamaları için 4 Kablo Portlu 4 Portlu 4 Çekirdekli Duvara Monte Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |

