Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
ABS + PC malzemesi ve duvar veya direk montajı için SC / ST / LC / FC / E2000 bağlantıları ile su geçirmez IP65 Fiber Optic Distribution Box
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
2 Fiber Kapasitesi 0.15dB Ekleme Kaybı ve 55dB Dönüş Kaybı ile Fiber Optik Terminal Kutusu İçi Kapalı Bitiş Kabineti
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
48 Portlu Fiber Optik Terminal Kutusu, 48 Fiber Kapasiteli ve İç Mekan IP55 Korumalı
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Single Mode Fiber Optic Connectors / Fiber Optic SC Connector Pre Assemly
| Tip: | SC |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, mavi, bej |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
LC / UPC Tek Sifreli Tekli Mod 9/125 Fiber Optik Tek Süspansiyon Jumper 1m 3m 5m LSZH
| Bağlayıcı 1: | LC/UPC Tek Önyükleme |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC Ünite Kutusu |
| Çekirdek: | Dubleks |
24 Core Outdoor IP65 Fiber Optic Terminal Box, FTTH Network Duvar veya direğe monte edilmiş 24 portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
5G FTTA 96 fiber kapasitesi ABS + PC duvar veya direk montajı için malzeme ile fiber optik dağıtım terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16fo 24fo Düşük IL Optik Fiber 50/125 OM4 MPO MTP Optik Fiber Patch Cord
| Bağlantı: | MPO |
|---|---|
| Fiber: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
KCO-FOST-B Plastic Fiber Optic Patch Panel Splice Tray Black ODF / Splice Closure
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz Gri |
| Kapasite: | 12/24 çekirdek |
Açık hava Anti UV Fiber Optic Splitter Terminal Box 1*32 SC/APC FTTH 24 portlu Splitter Box
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 60db |

