Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
8 Port Fiber Optic Terminal Box, 1x8 Optical Splitter ve açık hava dağıtım için 12 Fiber Splicing
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FBD-08C |
| Renk: | Siyah |
Mekanik mühürleme yapısı ve açık hava kullanımı için ABS + PC malzemesi ile UV Anti Fiber Optic Splice Closure
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Su geçirmez IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu 12 Fiber Kapasitesi ve kolay kurulum için 1x8 PLC Splitter
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
5G FTTx Ağları için 8 Portlu 24 Fiber Kapasiteli Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu ve ABS+PC Malzemesi
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
2port FDB Açık Fiber Optik Terminal Kutusu FTTH IP67 Sugeçirmez 1x2 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
24 Çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu, ABS PC Malzemeden ve FTTH Dağıtımı için 24 Portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24B |
| Renk: | Siyah |
FTTx Ağları için 1*8 PLC Ayırıcı ile 12 Port Dış Mekan IP65 Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Fiber Optik Terminal Kutusu, farklı kurulum senaryolarına uyarlanabilir çok yönlü fiber kablo girişlerini destekler.
| Malzeme: | ABS ve bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Özel Renk Fiber Optik Dağıtım Kutusu 24 Port 24 Çekirdek FTTH FTTA GPON
| Parça Numarası: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
ABS + PC Fiber Optic Terminal Kutusu 16 Fiber Splice Kapasitesi ve Dış FTTH Dağıtım Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |

