Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibr optic cable adapter ] eşleşme 275 Ürünler.
24 Fiber Hassas Tasarım Fiber Optik Terminal Kutusu Kolay Bakım ve Kapasite Artırır
| Parça Numarası: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
8 Port 8 Çekirdekli Plastik ABS+PC Fiber Optik Terminal Kutusu (FTB) Duvara Montaj FTTH Uygulamaları için
| Malzeme: | Plastik ABS veya ABS+PC |
|---|---|
| Adaptör Bağlantı Noktası: | 8kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
FTTH uygulamaları için 16 fiber kapasitesi olan IP65 16 portlu fiber optik bitiş kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
FTTH uygulamaları için 2 Fiber Kapasitesine sahip kapalı ABS PC Malzemesi Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
24 Core Outdoor IP65 FTTH Drop Kablosu için 24 Portlu Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
2 Fiber IP-45 Kapalı Fiber Optic Terminal Box FTTH Uygulamaları için Duvar Montajı FTB
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
2 Çekirdekli FTTH FTTB Uygulamaları için Duvar Tipi Soketli 1 Port SC Dubleks Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
Dış ve İç Mekan Kullanımı için ABS+PC Malzemeli IP65 Korumalı 48 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
14 Slots Optional Multimode Media Converter 19 Inch 2U Chassis Rack Type
| Connector: | SC, LC, FC |
|---|---|
| Speed: | 10/100/1000M and 10/100M optional |
| Fiber: | Single fiber, dual fiber |
6 12 24 Cores Fiber Optic Splice Tray ABS FTTH Accessories KCO - FOST - C
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz Gri |
| Kapasite: | 12/24 çekirdek |

