Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ ftth fast connector ] eşleşme 129 Ürünler.
Indoor Cable Fiber Optic Fast Connector SC APC FTTH Type Field Installable
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | Yeşil |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | FTTH saplama kablosu |
| Elyaf: | Tek mod |
ST Singlemode Fiber Optic AFL Fast Connector Straight Through Field Assembly
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | ftth saplama kablosu, 0,9~3,0 mm kablo |
| Elyaf: | Tek mod |
FOFC SC / UPC SC / APC Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTH Bırakma Kablosu 0.3dB Ekleme Kaybı
| P/N: | KCO-FOFC-SCA-N |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.3dB |
ESC250D APC Yeşil Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konnektörler IL 0.2dB RL 55dB İnterferometre Geçiş
| P/N: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
0.2dB Fiber Optik Hızlı Bağlantı Parçası Telekomünikasyon FTTH ESC250D APC 3D Geçiş
| P/N: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Tek Modlu Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTH FTTB FTTO ESC250D 0.9mm Kablo
| P/N: | ESC250D/UPC |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Kablo Fiber Optik Konnektör Montajı SC / UPC Kapalı FC LC SC Özelleştirilmiş
| Bağlayıcı tipi: | FC, LC, SC |
|---|---|
| Ambalaj: | 10 adet/paket |
| Kablo kullanılabilir: | saplama kablosu, iç mekan kablosu (0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm dahil) |
0.9mm Bare Fiber Optic Fast Connector Quick Assembly for FTTH GPON EPON
| Bağlayıcı Türü: | SC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | Yeşil |
Tek Mod Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTH SOC Eklenti Açık SC / APC G652D G657A
| P/N: | KCO-SOC-SCA |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |

