Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ ftth fast connector ] eşleşme 129 Ürünler.
SC / UPC Fiber Optic Fast Connector
| Connector type: | SC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 3.0mm cable, ftth cable |
| Color: | blue |
SC Single Mode Fiber Optic Fast Connector Long Boot 3.0 mm for FTTH Cable
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3,0 mm kablo, ftth kablosu |
| Renk: | mavi |
Viettel FTTH SC UPC Optik Fiber Hızlı Konektör IL 0.3dB Geçiş 3D Fiber Gerginlik 4N
| P/N: | KCO-SC-55-SCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.3dB |
CATV FTTH SC PC Fiber Optic Fast Connector , Quick Assembly Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3,0 mm kablo, ftth kablosu |
| Renk: | mavi |
SM 9/125 Fiber Optic Fast Connector LC UPC Un Polished Fiber To The Home
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0 ft kablo |
| Renk: | mavi |
60mm Uzunluk UPC SC Fiber Optik Konnektör FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/N: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
ONU 60mm SC APC Fiber Optik Konnektör FTTH KCO-SCA-6001
| P/N: | KCO-SCA-6001 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
0.9 mm Cable Fiber Optic Fast Connector , CATV Indoor SC Fast Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | mavi |
OD0.9mm LC UPC Fiber Optik Konnektör FTTH Sahada Kurulabilir
| P/N: | KCO-OFC-LCA-0.9 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
60mm Uzunluk FTTH FTTA SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı
| P/N: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |

